Володимир Бандуров

На допомогу абітурієнту

Шановні батьки та випускники шкіл!

Молоді люди, які вступають у доросле життя, часто опиняються перед складним для себе вибором. Кожен мріє, і має на це повне право, про цікаву і престижну роботу, про хорошу зарплатню, про успішну кар’єру. Але в умовах жорстких ринкових відносин і конкуренції на ринку праці потрібно не помилитися не тільки з вибором професії – важливо правильно обрати навчальний заклад, який зробить Вас конкурентоспроможним фахівцем.

Цей вибір є непростим і дуже відповідальним, оскільки визначає напрямок Вашого життєвого шляху. Свого часу я теж стояв перед таким вибором. У 1989 році я закінчив школу у районному центрі і так само, як і Ви, вибирав навчальний заклад, у якому мав навчатися. І зараз я як батько і як депутат добре розумію тривогу батьків і переживання випускників. І дуже хочу допомогти Вам з вибором місця Вашого подальшого навчання.

З цією метою ми й створили цей розділ. Тут Ви зможете ознайомитися з навчальними закладами не тільки нашої Запорізької області й України, а й із закордонними університетами.

У нашому розділі Ви знайдете всю необхідну контактну і презентаційну інформацію. Ми розповімо Вам про особливості прийому та навчання тій чи іншій спеціальності в кожному конкретному навчальному закладі, щоб Ви змогли вибрати, який з них відповідає всім Вашим вимогам.

Перед Вами відкриті всі дороги, ми ж постараємося допомогти Вам вибрати свою. Вибір за Вами, і ми впевнені: Ваш вибір буде правильним!

З повагою, народний депутат Володимир БАНДУРОВ