Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Володимир Бандуров вимагає від уряду термінового підвищення пенсій

2017 > Март > 13

Рубрики Работа с органами власти.
Постоянный адрес записи.

Задля досягнення соціальної справедливості народний депутат України Володимир Бандуров вкотре наполягає на терміновому підвищенні пенсій.

Чи може сьогодні пенсіонер просто вижити на мінімальну пенсію розміром у 1247 гривень при майже щоденному зростанні цін на харчі та ліки? І це при тому, що вартість мінімального споживчого кошика наразі складає 3200 грн., що в 2,5 рази перевищує рівень мінімальної пенсії.

– Ми підтримували рішення про збільшення мінімальної зарплати вдвічі, але ми наполягали також на збільшенні й рівня пенсій. В західних демократіях мінімальна соціальна пенсія повністю відповідає мінімальному прожитковому рівню. У зв’язку з цим і враховуючи європейський вибір України, вважаємо за необхідне негайно переглянути норми пенсійного забезпечення українців. Вже у 2017 році мінімальна пенсія повинна становити щонайменше 2500 гривень, – заявив народний депутат під час свого виступу на Погоджувальній раді у парламенті.

Володимир Бандуров вважає, що кошти на осучаснення пенсій в бюджеті є. Згідно даних казначейства, станом на 1 березня 2017 року сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає близько 34 млрд. грн. Наповнення бюджету відбулося й завдяки збільшенню мінімальної заробітної платні, оскільки збільшилися відповідно і відрахування до Пенсійного фонду. Згідно статистичних даних, за січень-лютий 2017 року надходження від єдиного соціального внеску збільшилися на 25,7% у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року і склали 29 млрд. грн.

– Протягом останніх 3-4 років в Україні відбувається зростання масштабів бідності серед населення. З метою зменшення рівня бідності вважаємо за необхідне вимагати від уряду терміново підготувати зміни до Державного бюджету на 2017 рік, збільшивши прожитковий мінімум для непрацездатних осіб. Такий крок дозволить посилити соціальний захист людей та відновить соціальну справедливість по відношенню до пенсіонерів, – заявив Володимир Бандуров.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *