Володимир Бандуров

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу розглянув актуальні законопроекти, нагальні для ядерної енергетики

2017 > Март > 16

Рубрики Работа в комитете Верховной Рады.
Постоянный адрес записи.

15 березня відбулося засідання Підкомітету з питань ядерної енергетики та ядерної безпеки, головою якого є народний депутат України Володимир Бандуров. Оскільки значна частина питань стосувалася ядерної енергетики, були запрошені відповідні спеціалісти і більш детально проаналізовані «ядерні» законопроекти.

Після чого відбулося засідання Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, під час якого народні депутати обговорювали підготовлені законопроекти для прийняття рішень щодо їх розгляду у сесійній залі Верховної Ради України.

Розглядалися законопроекти стосовно поводження з радіоактивними відходами (захоронення), а також дерегуляції у сфері ядерної енергетики. Так, підготовленим урядом проектом закону №5703 передбачається звільнення від ліцензування при транспортуванні радіоактивних матеріалів водним, повітряним та залізничним транспортом, а також скасування дозволу на використання земель і водоймищ, розташованих у санітарно-захисній зоні.

Під час обговорення народний депутат Володимир Бандуров запропонував доопрацювати зазначений законопроект, оскільки скасування таких дозволів може призвести до безконтрольної діяльності суб’єктів господарювання на територіях поблизу атомних станцій.

– Безумовно, нам необхідне спрощення умов ведення бізнесу та процесів дерегуляції. Але в той же час, ми повинні розуміти, що відміна ліцензування у сфері ядерної безпеки може призвести до загрози порушення прав та законних інтересів громадян і навіть до загрози життю чи здоров’ю людини. Всі ці питання потрібно вивчити більш досконало та внести до законопроекту необхідні доповнення, – заявив народний депутат.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *