Володимир Бандуров

Благодійний фонд «Під покровом Богородиці» працює на благо людей

2017 > Март > 24

Рубрики Деятельность Благотворительного Фонда, Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Понад чотири роки тому, у грудні 2012 року, за ініціативою народного депутата України Володимира Бандурова був створений благодійний фонд «Під покровом Богородиці». Володимир Бандуров став почесним президентом фонду. За час своєї діяльності благодійний фонд завоював довіру та авторитет у людей і є їхнім надійним захисником.

Діяльність фонду спрямована на надання допомоги людям, які опинилися у тяжкому матеріальному становищі, на реалізацію різноманітних суспільно важливих програм, серед яких чільне місце займають програми підтримки обдарованих дітей, програми оздоровлення та профілактики захворювань. Також серед пріоритетів діяльності благодійного фонду – надання допомоги жінкам, українським воїнам та їхнім сім’ям, людям з особливими потребами, ветеранам.

За час своєї діяльності благодійний фонд «Під покровом Богородиці» надав матеріальну допомогу більш ніж 5 тисячам осіб. Перш за все, це допомога самотнім людям похилого віку, спрямування коштів на проведення хірургічних операцій та оздоровлення, підтримка багатодітних сімей. До фонду постійно звертаються люди, які не в змозі вирішити свої проблеми самотужки, і всі вони отримують необхідну допомогу.

Але чи не найбільшу популярність завоював конкурс грантів «Поспішайте творити добро», який благодійний фонд проводить на умовах співфінансування з місцевими громадами. В рамках цього конкурсу вже втілено в життя 52 соціальні проекти. Спільними зусиллями фонду та активних громад ремонтуються дитячі садки та школи, утеплюються сільські амбулаторії, відновлюються заклади культури та православні храми, облаштовуються дитячі майданчики та сільські стадіони.

Вже протягом кількох років існує добра традиція проведення у містах та селах Великодніх і Покровських суботників, ініційованих депутатом Володимиром Бандуровим. Фонд «Під покровом Богородиці» надає ініціативним групам робочий інвентар та матеріали для прибирання та проведення ремонтних робіт під час суботників.

Вже другий рік поспіль за підтримки фонду «Під покровом Богородиці» в окрузі працює благодійна програма «Здоров’я жінки». Профілактичне обстеження у провідних вітчизняних фахівців-мамологів вже пройшли понад тисячу мешканок міст і сіл округу. Програма успішно триває.

Окрім того, у 2016 році було розпочато програму «Здорова дитина». В рамках цієї програми висококваліфіковані лікарі-ортопеди вже провели профілактичний огляд більш ніж тисячі школярів, а всього пройти огляд у спеціалістів зможуть 10 тисяч школярів Василівського, Великобілозерського, Кам’янсько-Дніпровського, Оріхівського районів та міста Енергодара.

У полі зору благодійного фонду знаходиться також підтримка територіальних центрів соціальної допомоги та районних поштових відділень. Протягом останнього року соціальним працівникам та поштарям було вручено 40 велосипедів, необхідних для оперативного надання допомоги одиноким людям похилого віку та інвалідам і для своєчасної доставки пенсій.

Всі програми, започатковані благодійним фондом «Під покровом Богородиці», отримали високу схвальну оцінку серед мешканців міст та сіл, які знаходяться на території округу. Допомога та підтримка, яку надає фонд територіальним громадам та окремим громадянам, забезпечує покращення їхнього соціального стану і працює на благо суспільства.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *