Володимир Бандуров

Програма «Здоров’я жителів 79-го округу» успішно продовжується

2017 > Март > 27

Рубрики Деятельность Благотворительного Фонда, Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Минулими вихідними, 25 та 26 березня, у Кам’янці-Дніпровській та в Оріхові проводив прийом мамолог-онколог Олег Козак. Це медичне обстеження відбувалося в рамках спеціальної програми «Здоров’я жителів 79-го округу», яку рік тому започаткував народний депутат України Володимир Бандуров.

Зазвичай пройти обстеження у вузькопрофільного фахівця можна лише у відповідній клініці великого міста, наприклад, обласного центру. Не є таємницею і той факт, що консультація такого спеціаліста – це доволі затратна справа. Гроші потрібні не лише на оплату самого медичного обстеження, а й на дорогу до медустанови. Зважаючи на скромний бюджет, більшість із нас звертається за допомогою до лікаря лише тоді, коли відкладати далі вже неможливо. Ось і виходить, що часто ми живемо, не маючи ніякого уявлення про стан свого здоров’я.

Тим часом, є смертельно небезпечні хвороби, які можна побороти. Але за однієї умови – треба вчасно поставити діагноз. Онкологічні захворювання молочної залози займають у переліку таких хвороб одне з перших місць. Спеціалісти стверджують: якщо патологію вдається виявити на ранній стадії, лікування буде успішним. Сучасні методики дають можливість зберегти і життя, і здоров’я жінки.

Програма Володимира Бандурова «Здоров’я жителів 79-го округу» надає жінкам можливість пройти безкоштовне профілактичне обстеження у фахівця із захворювань молочної залози. Минулого року понад тисячу мешканок Василівського, Великобілозерського, Кам’янсько-Дніпровського та Оріхівського районів і міста Енергодара вже скористалися цією можливістю й побували на прийомі у відомого столичного професора Сергія Бугайцова. Проте, бажаючих отримати консультацію спеціаліста було значно більше, тож було вирішено продовжити візити відомих вітчизняних онкологів і надалі.

На початку лютого професор Бугайцов провів прийом мешканок Енергодара. А минулими вихідними до Кам’янки-Дніпровської та Оріхова прибув мамолог Олег Козак. Протягом двох днів він провів обстеження і надав індивідуальну консультацію 78 жінкам. Всі вони добре розуміють, наскільки важливим є регулярне профілактичне обстеження у онколога. І в той же час, зізнаються, що на візит до лікаря їм завжди бракує грошей. А тепер з’явилася щаслива можливість пройти безкоштовне обстеження. Всі жінки, які побували на прийомі у спеціаліста, висловили велику подяку Володимиру Бандурову за надання такої можливості.

Слід зазначити, що медична програма «Здоров’я жителів 79-го округу», яка стартувала рік тому, буде діяти й надалі. Тож обстеження у лікарів зможуть пройти всі бажаючі. Слідкуйте за нашими інформаційними повідомленнями!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *