Володимир Бандуров

Вибори до об’єднаних громад та розвиток території обговорив Володимир Бандуров з мешканцями Кам’янсько-Дніпровського району

2017 > Март > 30

Рубрики Деятельность Благотворительного Фонда, Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

29 березня народний депутат Володимир Бандуров провів ряд зустрічей зі своїми виборцями у Кам’янсько-Дніпровському районі. Депутат відвідав Кам’янку-Дніпровську та Нововодяне. У кожному населеному пункті він зустрівся з активістами, депутатами місцевих рад та сільськими головами й обговорив з ними створення в районі об’єднаних громад. Уже в квітні пройдуть вибори в двох територіальних громадах – Кам’янсько-Дніпровській та Нововодянській.

– Від того, кого саме ви оберете головою громади і хто буде представляти депутатський корпус об’єднаної громади, буде залежати майбутнє та розвиток наших міст і сіл. Ці вибори є дуже важливими, – заявив Володимир Бандуров. – По суті, ми будуємо абсолютно нові відносини між громадами та владою. І дуже важливо, щоб на чолі цього процесу стояла людина, яка, по-перше, має досвід, а по-друге – не боїться нововведень і вміє ефективно керувати. Там, де головою обраний справжній господарник, відданий своїй справі, там є й успіх, там проблеми не накопичуються, а вирішуються, там є середньострокове планування, є результат. У цих виборах беруть участь і члени моєї команди. Анатолій Кондратенко – у Кам’янсько-Дніпровській громаді, Сергій Єрмаков – у Нововодянській громаді. Єдиною командою ми працюємо вже багато років. Упевнений, ці люди – це найкращий вибір для наших громад. Вони мають великий досвід роботи, користуються заслуженою повагою своїх земляків. Я надам їм всіляку допомогу і гарантую підтримку й сприяння на посаді голів громад.

Окрім того, Володимир Бандуров відвідав школи району, зустрівся з педагогічними колективами, обговорив з вчителями ситуацію в країні. Говорили й про підвищення якості освіти, про плани розвитку району на 2017 рік. Педагогів цікавить також і перспектива підвищення соціальних стандартів. Володимир Бандуров чітко визначив свою власну позицію: беззаперечними для нього залишаються принципи соціальної справедливості – підвищення рівня мінімальних пенсій хоча б до 2500 гривень.

Володимир Бандуров повідомив, що у 2017 році продовжується реалізація комплексної програми «Здоров’я жителів округу», ініційована ним ще минулого року спільно з благодійним фондом «Під Покровом Богородиці».

В рамках цієї програми провідний вітчизняний лікар-мамолог Сергій Бугайцов провів десятки профілактичних обстежень жінок. Нагодою отримати безкоштовну індивідуальну консультацію онколога скористалися понад 1000 жительок Енергодара, Василівки, Кам’янки-Дніпровської, Дніпрорудного та Оріхова.

Ця програма отримала широкий резонанс у містах та селах округу. На «гарячу лінію» народного депутата надійшли сотні дзвінків з проханням продовжити програму й у 2017 році, внаслідок чого вже на початку лютого прийоми у мамолога відбулися в Енергодарі. А минулого тижня мамолог провів прийоми у Оріхові та Кам’янці-Дніпровській. Протягом року лікар-мамолог побуває у багатьох населених пунктах округу.

Також буде продовжена програма «Здорова дитина». В рамках цієї програми в школах проводиться профілактичний огляд школярів висококваліфікованими лікарями-ортопедами.

Професійні лікарі на чолі з дитячим ортопедом, лікарем відомої боксерської команди «Українські отамани» Олександром Ларіним вже провели огляд понад тисячі школярів у Таврійському, Малій Токмачці та Оріхові. Усього ж планується оглянути понад 14 тисяч школярів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *