Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Депутати Запорізької обласної ради підтримали ініціативу Володимира Бандурова щодо виплати атомної субвенції

2017 > Апрель > 07

Рубрики Работа с органами власти.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Народний депутат Володимир Бандуров вимагає від Кабінету міністрів терміново перерахувати на місця кошти атомної субвенції, передбаченої законодавством України. Цю ініціативу підтримали депутати Запорізької облради під час пленарного засідання 6 квітня.

Вже декілька років поспіль території, які знаходяться в 30-кілометровій зоні Запорізької атомної станції, а саме Василівський, Кам’янсько-Дніпровський, Великобілозерський райони та місто Енергодар, отримують цю субвенцію із значним запізненням, а отже не встигають її освоїти. У той же час, для місцевих громад, чиї інтереси представляє у парламенті Володимир Бандуров, атомна субвенція є вкрай важливою. За рахунок цих коштів ремонтуються школи, лікарні, дитячі садки, соціальні об’єкти та дороги.

Народний депутат України Володимир Бандуров вже звернувся до уряду з вимогою не лише своєчасно виплатити кошти, а й збільшити розмір атомної субвенції до 423 мільйонів гривень, тобто до повного обсягу збору, який перераховує до Держбюджету НАЕК «Енергоатом». Окрім того, депутат наполягає на компенсації коштів за 2014-2016 роки, які були перераховані в обласний та районний бюджети в рамках атомної субвенції. Йдеться про 612 167,3 тис. гривень.

Під час пленарного засідання 11-ї сесії Запорізької обласної ради депутат Катерина Луценко звернулася до колег з пропозицією підтримати ініціативу Володимира Бандурова й захистити інтереси місцевих громад. Ці кошти, наголосила вона, не лише сприятимуть розвитку районів, які прилягають до Запорізької атомної станції, але й допоможуть значною мірою розвантажити обласний бюджет.

Депутати всіх фракцій,які представлені в Запорізькій обласній раді одноголосно підтримали звернення до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана щодо спільної з Володимиром Бандуровим позиції відносно перерахування атомної субвенції та збільшенні її розмірів згідно чинного законодавства.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *