Володимир Бандуров

Великодній суботник, проведений за ініціативою Володимира Бандурова, згуртував людей

2017 > Апрель > 10

Рубрики Деятельность Благотворительного Фонда, Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Три роки тому народний депутат Володимир Бандуров вперше закликав жителів міст та сіл 79-го округу вийти на суботник напередодні свята Покрова Пресвятої Богородиці і спільними зусиллями навести лад у дворах та на вулицях. Тоді ініціативу депутата підхопили громади 50 населених пунктів Оріхівського, Василівського, Кам’янсько-Дніпровського, Великобілозерського районів та в Енергодарі. З того часу суботник став традиційним і проводиться напередодні великих православних свят – Покрови та Великодня.

Ось і цієї весни місцеві громади відгукнулися на ініціативу Володимира Бандурова провести Великодній суботник. Мешканці одних населених пунктів здійснили велике прибирання 8 квітня, у інших проведення цього заходу запланували на Чистий четвер. Так, у суботу працювали у Василівці, Балках, Енергодарі, Дніпрорудному та Оріхові, а жителі Кам’янки-Дніпровської та Великої Білозерки вийдуть на спільне прибирання на тижні.

Роботи після зими виявилося чимало. Прибирали сміття на узбіччях вулиць та у дворах, розчищали стихійні звалища, розбивали клумби, висаджували дерева та кущі, фарбували огорожі.

Активні громадяни Оріхова 8 квітня прийшли до міського парку, щоб навести лад біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам. У суботнику взяли участь десятки небайдужих громадян, серед яких були працівники райдержадміністрації та районного будинку культури, а також воїни-афганці. Спільними зусиллями учасники суботника розчистили алеї парку, обрізали дерева, привели в порядок клумбу навколо пам’ятника.

Працював серед земляків і помічник народного депутата Віктор Хоменко, який балотується на пост голови Оріхівської громади. Віктор Іванович свого часу спільно з Володимиром Бандуровим доклав багато зусиль для того, щоб міський парк став справжнім центром дозвілля.

Як це зазвичай буває, спільна праця згуртувала людей і підняла їм настрій. Одностайну думку оріхівців висловив Олександр Кривобок, член ради товариства воїнів-інтернаціоналістів:

– Суботник, який ми, дякуючи ініціативі нашого депутата, проводимо вже не вперше, допомагає нам зібратися тут, біля пам’ятника. Ми прийшли сюди з радісним настроєм. З року в рік тут все змінюється на краще. І цими змінами ми завдячуємо Володимиру Бандурову, який багато зробив для того, щоб святе для воїнів-інтернаціоналістів місце стало улюбленим місцем відпочинку для всіх жителів. Наприклад, на алеях парку з’явилися ліхтарі, поблизу пам’ятника установили дитячий майданчик, на якому бавляться дітки. Останнім часом сюди все частіше приходять і молодь, і літні люди. Дякуючи таким заходам, як сьогодні, Оріхів стає краще, а люди – дружнішими.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *