Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Володимир Бандуров добився спрямування атомної субвенції до місцевих бюджетів

2017 > Апрель > 13

Рубрики Новости, Работа в Верховной Раде, Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

12 квітня на засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято рішення спрямувати місцевим бюджетам субвенцію на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження атомних станцій. Це стало можливим завдяки зверненню народного депутата Володимира Бандурова до прем’єр-міністра з вимогою своєчасного виділення коштів атомної субвенції, передбаченої законодавством України.

Нагадаємо, що звернення Володимира Бандурова одноголосно підтримали всі депутати Запорізької обласної ради.

Вже декілька років поспіль території, які знаходяться в 30-кілометровій зоні Запорізької атомної станції, а саме Василівський, Кам’янсько-Дніпровський, Великобілозерський райони та місто Енергодар, отримують цю субвенцію із значним запізненням, а отже не встигають її освоїти. У той же час, для місцевих громад, чиї інтереси представляє у парламенті Володимир Бандуров, атомна субвенція є вкрай важливою. За рахунок цих коштів ремонтуються школи, лікарні, дитячі садки, соціальні об’єкти та дороги.

Народний депутат України Володимир Бандуров вимагає від уряду не лише своєчасно виплатити кошти, а й збільшити розмір атомної субвенції до 423 мільйонів гривень, тобто до повного обсягу збору, який перераховує до Держбюджету НАЕК «Енергоатом». Окрім того, депутат наполягає на компенсації коштів за 2014-2016 роки, які були перераховані в обласний та районний бюджети в рамках атомної субвенції. Йдеться про 612 167,3 тис. гривень.

Отже, перша перемога досягнута. Уряд прийняв рішення про спрямування 137,5 млн. грн. місцевим бюджетам семи областей, території яких входять до зони спостережень атомних станцій.

– Я вдячний всім депутатам Запорізької обласної ради за підтримку моєї ініціативи щодо звернення до прем’єр-міністра України з вимогою своєчасного виділення коштів атомної субвенції. Це – наша спільна перемога заради майбутнього всього Запорізького краю. Ми довели, що разом, незважаючи на партійну приналежність, можемо вирішувати будь-які питання та досягати мети, – заявив народний депутат Володимир Бандуров.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *