Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Володимир Бандуров: «На виборах у Оріхівській громаді я підтримаю людей, яким довіряю»

2017 > Апрель > 27

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

26 квітня, під час роботи у Оріхівському районі, народний депутат Володимир Бандуров відвідав села Копані й Нестерянку та Оріхів. Одним із головних питань, які піднімалися під час його зустрічей з громадськістю, була тема виборів голови та депутатів об’єднаної Оріхівської громади.

– Від того, кого саме ви оберете головою громади і хто саме представлятиме депутатський корпус об’єднаної громади, залежатиме майбутнє та розвиток наших міст і сіл. Тільки працьовита, знаюча людина, яку підтримують мешканці, може стати дійсно добрим господарем та успішним керівником громади. І дуже важливо, щоб на чолі громади стояла людина, яка, по-перше, має досвід, а по-друге – не боїться нововведень і вміє ефективно

керувати. Справа навіть не у наших політичних уподобаннях, головне – майбутнє наших сіл та міст, майбутнє наших дітей та всього Запорізького краю. Там, де головою обраний справжній господарник, відданий своїй справі, там буде й успіх. І я знаю таку людину у Оріхівській громаді – це Віктор Хоменко. Я не зустрічав людей, які так трепетно ставляться до свого рідного краю, так переживають за свою рідну землю і так щиро радіють перемогам і досягненням, як Віктор Іванович. Єдиною командою ми працюємо вже багато років. Упевнений, що Віктор Хоменко – це найкращий вибір для Оріхівської громади. Цій людині я надам всіляку допомогу і гарантую підтримку й сприяння на посаді голови громади, – заявив під час зустрічей народний депутат.

На даний час Оріхівський район є одним з лідерів у Запорізькій області зі створення об’єднаних громад. У Преображенській, Таврійській, Комишуваській та Малотокмачанській громадах вибори вже відбулися. У Оріхівській об’єднаній громаді вибори пройдуть 30 квітня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *