Володимир Бандуров

Народний Депутат України

У Степногірську відкрили оновлений рятувально-пожежний пост

2017 > Апрель > 27

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

26 квітня народний депутат Володимир Бандуров взяв участь у відкритті пожежно-рятувального поста №6, який відтепер буде розміщуватися у Степногірську. Раніше пожежна частина не мала навіть боксів для автомобілів і практично стояла у полі.

Для того, щоб допомогти пожежникам, об’єдналися всі. Завдяки народному депутату частина коштів на ремонт була виділена з обласного бюджету, частина – з районного. Надали допомогу і громади Степногірська й сусідніх сіл, а також фермерські господарства. Тепер у рятувальників з’явилися два відремонтованих бокси для автомобілів і приміщення для особового складу.

– Сьогодні червону стрічку перерізали всі, хто брав посильну участь у ремонті приміщень. І ви бачите, що разом, об’єднавши зусилля, ми можемо досягти будь-якої мети. Нам потрібно частіше об’єднуватися заради нашого майбутнього. Рівно 31 рік тому саме пожежники врятували всіх нас від страшної біди. Ціною свого життя ці мужні люди змогли зупинити Чорнобильську катастрофу. Нехай подібне більше ніколи не повториться, а рятувальникам побажаю мирного неба над головою, сил і впевненості. Ми всі знаємо, яка важка і небезпечна ваша праця, – зазначив Володимир Бандуров під час відкриття.

На честь відкриття пожежно-рятувального пункту народний депутат подарував рятувальникам такий необхідний у роботі бензиновий генератор.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *