Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Володимир Бандуров: «Справжній голова громади повинен мати чіткий план її розвитку»

2017 > Апрель > 28

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Перебуваючи з робочим візитом у Оріхівському районі, народний депутат України Володимир Бандуров 28 квітня зустрівся з колективами Оріхівського хлібокомбінату та підприємства «Оріхівсільмаш», а також відвідав гімназію ім. академіка Лазаряна.

Головним, що турбує мешканців міста напередодні виборів, що відбудуться у об’єднаній Оріхівській громаді вже 30 квітня, – це питання, як не помилитися й обрати до органів місцевого самоврядування найдостойніших. Людей, які зможуть добитися позитивних результатів як у економічній, так і у соціальній сфері. Людей, які здатні забезпечити стабільний розвиток Оріхівської громади.

Але насамперед виборців турбує, хто стане головою громади, адже саме від цієї людини залежить майбутній успіх. Представників трудових колективів «Оріхівсільмашу», хлібокомбінату та школи ім. академіка Лазаряна, з якими зустрічався депутат, цікавила його думка щодо кандидатів на цю відповідальну посаду. Відповідь Володимира Бандурова була впевненою та незаперечною.

– Перші вибори у об’єднаній громаді, – зазначив він, – є вкрай важливими. Адже від того, кого ви оберете до органів місцевого самоврядування, залежить, як ми будемо жити вже завтра. Головою громади повинен стати впевнений, працьовитий, досвідчений господар. Господар, який досконало знає специфіку Оріхівського району, який йде на цю посаду з конкретними, і головне – реальними планами. Я знаю таку людину у Оріхівській громаді – це Віктор Хоменко. Я більше не зустрічав людей, які настільки трепетно ставляться до свого рідного краю, так переживають за свою рідну землю і так щиро радіють перемогам і досягненням, як Віктор Іванович. Він є членом моєї команди вже багато років, і на нашому спільному рахунку вже багато завершених соціальних проектів, які ми разом втілили у Оріхові та у селах району. Я впевнений: якщо ви віддасте свої голоси на виборах за Віктора Хоменка – це буде найкращий вибір для Оріхівської громади. Не сумніваюся й у тому, що разом з цим новим головою вашої громади ми реалізуємо ще безліч добрих справ для процвітання Оріхівщини.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *