Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Кандидат на посаду голови Оріхівської громади Віктор Хоменко допоміг встановити пам’ятник воїну-афганцю у Мирному

2017 > Апрель > 28

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

28 квітня у селі Мирне Оріхівського району відбулося урочисте відкриття пам’ятника загиблому воїну-афганцю Сергію Падалці. У відкритті пам’ятника герою взяли участь народний депутат України Володимир Бандуров та кандидат на посаду голови об’єднаної Оріхівської громади Віктор Хоменко.

Сергій Падалка 1980 року закінчив Мирненську школу, навпроти якої відтепер стоїть його погруддя. Як і інші його ровесники, був призваний до лав Радянської армії. Вірний присязі та виконуючи інтернаціональний обов’язок, потрапив до Афганістану, де у 1983 році загинув смертю героя, назавжди залишившись дев’ятнадцятилітнім. Був нагороджений орденом Червоної зірки посмертно.

Понад тридцять років минуло відтоді, давно закінчилася трагічна війна в Афганістані, немає вже й країни, яка посилала на смерть молодих хлопців, але пам’ять про героїв не стерлася з часом. Мирненська школа з 2014 року носить ім’я Сергія Падалки. А жителі Мирного вирішили встановити також і пам’ятник своєму герою-земляку. За підтримкою звернулися до кандидата на посаду голови Оріхівської громади Віктора Хоменка. Віктор Іванович щиро відгукнувся на це благородне починання і надав потрібну допомогу.

На урочистій церемонії були присутні народний депутат Володимир Бандуров, кандидат на посаду голови Оріхівської громади Віктор Хоменко, воїни-інтернаціоналісти із Запоріжжя та Оріхова, учні та вчителі Мирненської школи та жителі села.

– Ваша ініціатива зі встановлення цього пам’ятника заслуговує на велику повагу, – звернувся до мешканців Мирного Володимир Бандуров. – Ми не маємо права забувати про таких героїв, яким був ваш земляк Сергій Падалка. Так само ми повинні пам’ятати про всіх, хто віддав своє молоде життя за Батьківщину, – і про полеглих солдат Другої світової війни, і про воїнів АТО, які гинуть за Україну. І наш святий обов’язок не лише пам’ятати про них, а й робити все від нас залежне, щоб на нашу землю повернувся мир.

Урочистий мітинг закінчився покладанням квітів та воєнним салютом. А воїни-афганці виконали біля пам’ятника полеглому побратиму свої пісні про війну та священне воїнське братство.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *