Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Міцний голова – запорука розвитку об’єднаної громади

2017 > Апрель > 28

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

27 квітня, під час роботи у Кам’янсько-Дніпровському районі, народний депутат Володимир Бандуров відвідав село Велику Знам’янку та місто Кам’янку-Дніпровську. Одним із головних питань, які піднімалися під час його зустрічей з громадськістю, була тема виборів голови та депутатів об’єднаної громади.

– Ще у 2012 році, коли ще й слова такого не вигадали, як децентралізація, я виступав за самостійність громад, і в першу чергу – за їхню фінансову самостійність. А досягти такої самостійності можна лише тоді, коли центр прийняття рішень переміститься на місця, коли самі громади вирішуватимуть, як розпорядитися заробленими коштами. Ті гроші, які заробляються на місцях, повинні йти на розвиток території. Перші вибори у об’єднаній громаді дуже важливі. Від того, кого ви оберете до органів місцевого самоврядування, залежить, як ми будемо жити вже завтра. Головою громади повинен стати впевнений, працьовитий, досвідчений господар. У вашому районі я знаю лише одну таку людину – це ваш земляк Анатолій Кондратенко. Він людина діла, з великим досвідом роботи, а головне – він не боїться нового й вже має програму розбудови громади. Анатолію Кондратенку я надам всіляку допомогу і гарантую підтримку й сприяння на посаді голови громади, – заявив народний депутат.

Окрім децентралізації, Володимир Бандуров та представники громад обговорили ряд інших питань. Серед них – ситуація в країні, становище аграріїв, плани розвитку району на 2017 рік. Під час зустрічей з педагогічними колективами говорили й про підвищення якості освіти, про перспективи підвищення соціальних стандартів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *