Володимир Бандуров

Володимир Бандуров привітав ветеранів війни з Днем Перемоги

2017 > Май > 10

Рубрики Деятельность Благотворительного Фонда.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

9 травня у всіх районних центрах 79-го округу відбулися мітинги, присвячені Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ветерани отримали з нагоди свята подарунок від народного депутата Володимира Бандурова.

На центральній площі Василівки пройшов мітинг, у якому взяли участь ветерани Другої світової війни, представники місцевої влади та громадськості і жителі міста. Лунали вітання ветеранам та їхні спогади про воєнне лихоліття, звучали пісні тих часів. У церемонії покладання квітів до пам’ятника воїнам, які загинули, визволяючи Україну, взяли участь помічники народного депутата, які поклали квіти від імені Володимира Бандурова.

А після урочистих мітингів у Василівці, Камянці-Дніпровській, Великій Білозерці та Оріхові для ветеранів були організовані «Солдатські привали». Працювала польова кухня, були накриті святкові столи. Солдатською кашею пригощав ветеранів благодійний фонд Володимира Бандурова «Під покровом Богородиці».

– Ми не можемо повернути ні молодість, ні здоров’я нашим дорогим ветеранам, – зазначає народний депутат. – Єдине, що можемо, – це бодай на годинку повернути колишніх воїнів у часи їхньої молодості, коли під час короткого привалу вони збиралися разом біля польової кухні. Бажаємо всім героям Перемоги міцного здоров’я та довгих років життя! А всім нам – миру на рідній землі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *