Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Володимир Бандуров зустрівся з головами громад Василівського району

2017 > Май > 22

Рубрики Работа в округе, Работа с органами власти.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

18 травня народний депутат Володимир Бандуров зустрівся з головами громад Василівського району – Марією Радченко, головою сільської ради Балок, Іриною Кондратюк, головою селищної ради Степногірська та Людмилою Величко, головою сільської ради П’ятихаток. Учасники зустрічі обговорили найбільш важливі й значущі питання для Степногірська, Балок та П’ятихаток.

Голів громад турбує, перш за все, виділення коштів на соціально-економічний розвиток їхніх населених пунктів. Володимир Бандуров запевнив, що це питання знаходиться під його постійним контролем і всі проекти, намічені раніше, будуть реалізовані.

– Питання виділення коштів на соціально-економічний розвиток, так само як і виділення атомної субвенції, знаходиться на моєму контролі. У квітні ми домоглися від уряду надходження до бюджетів місцевих рад коштів атомної субвенції. Наразі працюємо над проектами соціально-економічного розвитку. Василівський район залишається серед пріоритетних напрямків, – розповів народний депутат.

Також в ході зустрічі було обговорено питання створення в районі об’єднаних громад. У Василівському районі цей процес ще триває, тож на сьогодні тут не створено жодної об’єднаної громади.

– Питання об’єднання громад є дуже складним для нас. По суті, ми тільки розбираємося в ньому і дуже вдячні Володимиру Володимировичу за суттєву допомогу в цьому. Важливим видається вже напрацьований досвід сусідніх районів, де вже існують об’єднані громади, і ми уважного його вивчаємо. У багатьох наших жителів є побоювання за своє майбутнє, за майбутнє наших сіл, – зазначила сільський голова Балок Марія Радченко.

Народний депутат погодився з тим, що у Василівському районі процес утворення об’єднаних громад затягнувся. У цьому є частка провини і районної влади. Але в той же час, підкреслив народний депутат, жителі Василівського району вчинили мудро, вирішивши спочатку ознайомитися з вже напрацьованим досвідом.

– Ще з 2012 року я послідовно виступаю за самостійність громад. Ті гроші, які заробляються на місцях, повинні там же й залишатися, йти на розвиток території. На мою думку, об’єднані громади стануть фундаментом нової країни. Багато громад вже об’єдналися. Сьогодні у вас є унікальна можливість познайомитися з їхнім досвідом. Дехто з членів цих громад так само, як і ви, сумнівалися, коливалися, переживали. Тепер же вони отримали очевидний результат. Але в той же час, громада сама повинна вирішувати, вигідне їй об’єднання чи ні. Брати в руки калькулятор і рахувати, що їй вигідно, а що ні, – вважає Володимир Бандуров.

Також Володимир Бандуров привітав Марію Радченко з перемогою у Міжнародному проекті «Я – Українка». Цей проект здійснюється за підтримки та участі представників Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, керівників місцевого самоврядування, обласних і районних адміністрацій, громадських об’єднань. Він розповідає про жінок, яких об’єднали наполеглива праця і любов до України, для блага і процвітання нації. Вони прославляють свою країну, множать її досягнення, переконують своєю долею, вражають благородством і милосердям.

На урочистому засіданні Марії Радченко було присвоєно народне звання «Берегиня України» з врученням ордена, грамоти «За особистий внесок у розвиток України та вірність нації», а також Книги Пошани «Я – Українка».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *