Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Володимир Бандуров: «Проведення медичної реформи саме у впровадженні страхової медицини є безальтернативним для України»

2017 > Май > 22

Рубрики Законодательные инициативы.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

В Україні немає альтернативи запровадженню медичного страхування. Про це заявив народний депутат Володимир Бандуров під час виступу 22 травня на Погоджувальній Раді.

– Надважливе питання на сьогодні – проведення медичної реформи. На жаль, на минулому пленарному тижні Рада провалила включення до порядку денного чотирьох законопроектів з медичної реформи (проекти №6327, 6328, 6329, 6347). Це важливі законопроекти по впровадженню системи страхової медицини, яка вже давно «перезріла». На нашу думку, єдиний вірний шлях – це перехід до страхової медицини, – підкреслив Володимир Бандуров.

Народним депутатом ще у 2013 році був підготовлений законопроект, який передбачав частину так званої атомної субвенції направляти на медичне страхування населення, що проживає у зоні спостереження атомних станцій. Ця страховка могла б забезпечити місцевому населенню отримання безкоштовних медичних послуг, медикаментів та витратних матеріалів, швидку медичну допомогу, а також лікування злоякісних новоутворень, туберкульозу, цукрового діабету і ряду інших захворювань.

Наразі цей законопроект міг би бути пілотним проектом всієї медичної реформи.

– Саме медичне страхування як система працює в усіх розвинених країнах. Така система є запорукою вкладання коштів не в лікування важких захворювань вже на пізніх стадіях,  а в профілактику та виявлення захворювань на ранніх стадіях. Люди не повинні їхати за 200 км до обласної лікарні у Запоріжжя, натомість до них повинні приїжджати спеціалісти та проводити медичний огляд. Це і є справжнім наближенням медицини до людей. Тому проведення медичної реформи саме у впровадженні страхової медицини є безальтернативним для України, – заявив народний депутат.

Саме така робота проводиться сьогодні у Запорізькій області на благодійних засадах. Разом с благодійним фондом «Під Покровом Богородиці» народний депутат Володимир Бандуров вже другий рік поспіль успішно реалізує комплексну програму «Здоров’я жителів округу». Програма діє на території виборчого округу депутата і передбачає безкоштовне профілактичне обстеження вузькопрофільними фахівцями всіх бажаючих жителів Василівського, Великобілозерського, Кам’янсько-Дніпровського, Оріхівського районів та міста Енергодара. Реалізацію цієї комплексної програми вирішено було розпочати з діагностичних обстежень жінок та дітей. Майже за півтора роки роботи висококваліфіковані лікарі-мамологи поглянули понад 1500 жінок та надали їм індивідуальні консультації. А дитячі ортопеди провели профілактичний огляд майже 3000 дітей. Наразі реалізація цих програм продовжується.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *