Володимир Бандуров

Молодь села Нестерянки Оріхівського району вдячна Володимиру Бандурову за подарунок

2017 > Июль > 04

Рубрики Гранты, Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Народного депутата Володимира Бандурова й сільську громаду Нестерянки об’єднує давня плідна співпраця. Завдяки участі в конкурсі грантів «Поспішайте творити добро», який проводить благодійний фонд Володимира Бандурова, оновилися загальноосвітня та музична сільські школи, був проведений ремонт Нестерянського ФАПу. За ініціативою народного депутата були виділені кошти на заміну вікон у дитсадку «Казка». Допомагає депутат і обдарованій молоді села.

Досить пригадати той факт, що юні музиканти Нестерянки вчаться грати на фортепіано, яке подарував Володимир Бандуров місцевій музичній школі. А нещодавно він зробив чудовий подарунок і сільському Будинку культури – мікшерний пульт, який дозволяє підсилювати звучання музики. Якість і можливості цього електронного пристрою високо оцінили творчі колективи Будинку культури під час святкування Дня молоді.

– Такого гармонічного звуку ми ще не чули! – говорять із захопленням учасники святкового концерту. – Велике спасибі Володимиру Володимировичу Бандурову за такий приємний подарунок! Відтепер ми зможемо проводити і концерти, і молодіжні дискотеки на найсучаснішому рівні. І наше дозвілля вже нічим не відрізнятиметься від рівня навіть великих міст.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *