Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Футбольний подарунок спортивним журналістам

2017 > Июль > 07

Рубрики Новости.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

У четвер, 6 липня, на честь Міжнародного дня спортивного журналіста на одному з тренувальних полів реконструйованого НТК ім. Віктора Баннікова відбувся товариський матч між командою ФФУ та збірною представників спортивних ЗМІ.

Два роки тому команда Федерації футболу святкувала перемогу у серії післяматчевих пенальті, цього ж разу журналісти взяли переконливий реванш. Втім, незважаючи на доволі солідну підсумкову перевагу у рахунку (7:2), перемога представникам ЗМІ, команду яких підсилили екс-гравці національної збірної України В’ячеслав Шевчук та Едуард Цихмейструк, далася непросто.

Команда ФФУ, у складі якої на поле виходили президент Федерації футболу України Андрій Павелко, перший віце-президент Вадим Костюченко, віце-президенти Олег Собуцький та Андрій Мацола, головний тренер збірної України U-17 Сергій Попов, дала журналістам справжній бій, і якби не вдала гра воротаря номінальних гостей Максима Сухенка, якого у підсумку було визнано найкращим голкіпером матчу, рахунок зустрічі міг би бути іншим. Та й пристрасті, котрі інколи виникали на полі у запалі боротьби, були непідробними.

Член Виконкому ФФУ, народний депутат України Володимир Бандуров привітав учасників гри та нагородив переможців.

Ніхто з учасників та гостей свята не пішов без подарунків із гостинного Будинку футболу, де вже після матчу відбулося неформальне спілкування керівників ФФУ, журналістів та зірок українського футболу.

За матеріалами сайту ФФУ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *