Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Володимир Бандуров привітав фольклорний колектив «Хуторяночка» з перемогою у пісенному конкурсі

2017 > Июль > 11

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Нещодавно фольклорний колектив «Хуторяночка» села Мала Білозерка Василівського району повернувся із Кривого Рогу, де брав участь у Всеукраїнському фестивалі «Червона калина». Виступ малобілозерських співачок справив на журі велике враження, і за підсумками конкурсу вони зайняли ІІІ місце серед хорових колективів України. Привітання з перемогою та подарунки від народного депутата Володимира Бандурова «Хуторяночка» отримала під час традиційного свята Івана Купала.

У Малій Білозерці з великою повагою ставляться до народних традицій. Жителі села завжди разом відзначають свята, які ведуть свою історію з глибини віків. Так, 15 років тому у селі відродили давню традицію збиратися разом в ніч на Івана Купала і запрошувати на святкування гостей із навколишніх сіл, із Дніпрорудного, Василівки та Енергодара.

Ось і цього року жителі села й численні гості перед заходом сонця зібралися на березі ставка, де проводилися традиційні купальські ігри, звучали пісні, дівчата пускали вінки на воду, а молодь влаштувала веселе змагання, перестрибуючи через багаття. Але найбільше уваги було прикуто до виступу «Хуторяночки», яка порадувала слухачів майстерним виконанням українських народних пісень.

Після завершення виступу керівник фольклорного колективу Ольга Червоненко приймала вітання та подарунки від Володимира Бандурова.

«Перемога вашого колективу на Всеукраїнському пісенному фестивалі є свідченням яскравого таланту, високої майстерності та відданості улюбленій справі, – говориться у вітальній адресі депутата. – Ви даруєте нам тепло своєї душі, радість спілкування з прекрасним, зберігаєте для нас і наших дітей чисте джерело українських народних пісень. Я щиро бажаю вашому фольклорному колективу нових успішних виступів на великій сцені, широкої популярності серед шанувальників народної пісні, яскравих досягнень на творчій ниві, а також – щастя, здоров’я та благополуччя!»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *