Володимир Бандуров

На честь храмового свята Володимир Бандуров зробив подарунок прихожанам Василівки

2017 > Июль > 13

Рубрики Деятельность Благотворительного Фонда, Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

12 липня у Петропавлівському храмі Василівки відбулося святкове богослужіння на честь вшанування пам’яті святих апостолів Петра та Павла. До благородної справи з відновлення цього храму долучився свого часу народний депутат України Володимир Бандуров. А тепер на честь Дня апостолів Петра і Павла депутат передав у подарунок василівському храму кадило – один з основних елементів церковного начиння.

Церковне богослужіння у Петропавлівському храмі провів Преосвященний Владика Єфрем. Численні віруючі вклонилися чудотворній іконі Божої Матері «Боянській», яку напередодні престольного свята доставили до Василівки, і помолилися за мир та благоденство.

Настоятель храму святих апостолів Петра і Павла Валерій Галущенко подякував депутату за подарунок і відзначив, що завдяки участі Володимира Бандурова у розбудові храму церковна служба правиться тепер згідно православних канонів:

– Наш приход поєднують з Володимиром Володимировичем давні плідні зв’язки. Як глибоко віруюча людина він шанує церковні канони і щиро допомагає нашому храму і парафіянам. Прекрасно дзвенять дзвони на новій дзвіниці нашого храму, які подарував нам депутат. Низький уклін і йому, і всім благочинним людям, чиє серце звернене до Бога, а значить – до добра і благоговіння.

Слід додати, що в рамках конкурсу грантів «Поспішайте творити добро», який проводить благодійний фонд «Під Покровом Богородиці», почесним президентом якого є Володимир Бандуров, у василівському храмі був побудований і новий притвор – центральний вхід до церкви, який, за канонами, має розташовуватися напроти вівтаря.

Допомагає депутат і іншим православним храмам. Він очолює або входить до складу піклувальних рад багатьох церков на території 79-го виборчого округу і вносить значний вклад у облаштування храмів згідно з церковними канонами.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *