Володимир Бандуров

Дякуючи Володимиру Бандурову діти з Кам’янсько-Дніпровського та Василівського районів побували на цирковій виставі

2017 > Июль > 17

Рубрики Деятельность Благотворительного Фонда, Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Вже стало доброю традицією для команди Володимира Бандурова та благодійного фонду народного депутата організовувати дозвілля дітей під час літніх канікул. З ініціативи Володимира Бандурова сотням дітей вже вдалося побувати у аквапарку та на морі, відвідати з екскурсією Київ, взяти участь у престижних спортивних турнірах. Минулої суботи ще близько сотні школярів з Кам’янсько-Дніпровського та Василівського районів дякуючи Володимиру Бандурову відправилися у чергову поїздку. Цього разу юні екскурсанти побували на виставі у Запорізькому цирку.

Цирк приваблює малечу не менше, ніж море чи розваги у аквапарку, проте для багатьох похід до цирку часто залишається нездійсненною мрією. Саме для таких малюків – дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей та для дітей воїнів АТО – вирішив організувати цю поїздку Володимир Бандуров.

15 липня на комфортабельних автобусах малюки із Кам’янки-Дніпровської, Великої Знам’янки, Василівки та села Балки у супроводі дорослих відправилися до Запоріжжя. Основною метою поїздки була саме вистава «Академія цирку», яка з успіхом проходить у Запорізькому цирку. Хоча навіть сама екскурсія до обласного центру для багатьох дітей є неординарною подією.

– Ця цікава поїздка стала можливою завдяки Володимиру Володимировичу Бандурову, – розповідає секретар Балківської сільської ради Ірина Щербань. – І ми йому за це безмежно вдячні, адже зараз далеко не кожна сім’я навіть із середнім достатком може собі дозволити похід до цирку. А ми сьогодні привезли на виставу діточок із малозабезпечених сімей, де виховується по восьмеро-десятеро дітей, тож зрозуміло, які у них можливості. Володимир Володимирович взагалі постійно піклується про здоров’я та дозвілля наших дітей. А поїздки, які він для них організовує, чи то на море, чи до аквапарку, чи в Асканію Нову, є дійсно унікальними. Адже дітям все це цікаво, але їх навряд чи зможуть туди повезти батьки.

Після закінчення вистави діти вийшли з цирку переповнені незабутніми враженнями і позитивними емоціями. Більшість із них вперше у житті побачила виступи повітряних гімнастів, акробатів, ілюзіоністів. А чи не найбільше враження на малюків справили дресировані звірята та клоуни.

– Мені дуже сподобалося в цирку, я вперше побачив фокус, коли гімнастка залізла в коробку, а потім звідти вилізла коза. Це було дуже смішно! Дуже веселі також були клоуни, – ділиться враженнями Роман Тищенко із села Балки Василівського району.

– А мені сподобалися дресировані звірі – собаки та котики. Запам’яталися і повітряні гімнасти, я дуже за них переживав, – додає Євген Макаренко із Кам’янки-Дніпровської.

Додому малюки поверталися у гарному настрої. Вражень їм тепер вистачить надовго.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *