Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Володимир Бандуров обговорив нагальні питання з головами об`єднаних громад Великобілозерського та Кам’янсько-Дніпровського районів

2017 > Июль > 20

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

19 липня народний депутат Володимир Бандуров під час роботи в окрузі відвідав Великобілозерський та Кам’янсько-Дніпровський райони, де зустрівся з керівниками місцевих районних адміністрацій та головами створених об’єднаних територіальних громад. Учасники зустрічі обговорили найбільш важливі й значущі для районів питання та рівень підготовки до зимового періоду.

Окрім того, депутат перевірив хід робіт на об’єктах, що ремонтуються за рахунок атомної субвенції та субвенції на соціально-економічний розвиток.

– Разом з вами ми домоглися від уряду виділення коштів, необхідних для продовження капітального ремонту наших районів. В першу чергу, це ремонт доріг, підготовка шкіл та дитячих садків до зими, ремонт вуличного освітлення. Питання виділення коштів на соціально-економічний розвиток, так само як і виділення атомної субвенції, залишаються на моєму особистому контролі, – запевнив народний депутат.

Серед озвучених проблем, які потребують найскорішого вирішення, залишаються питання проведення ремонту доріг, комплекс робіт з водозниження у Кам’янсько-Дніпровському районі. Народний депутат вважає, що питання водозниження повинно стати комплексним, і держава щороку має виділяти кошти на проведення необхідних робіт. У 2017 році Володимир Бандуров вже домігся виділення 24 млн. грн. на ці потреби.

У Великобілозерській громаді – свої проблеми. Необхідні гроші для ремонту багатьох доріг. Окрім того, дуже гостро стоїть питання ремонту та заміни водопроводів по всій громаді. Для цього, в першу чергу, необхідно підготувати проектну документацію. Народний депутат поставив це питання у пріоритет. Потребує втручання й освітня сфера. Громада сподівається на допомогу депутата у оновленні матеріальної бази шкільних кабінетів хімії та фізики.

Були поставлені запитання до Володимира Бандурова і як до члена виконкому ФФУ та почесного президента благодійного фонду «Розвиток футболу України». Багато шкіл та навіть сіл не мають власних футбольних полів. Народний депутат звернувся до голів громад з проханням у короткі строки провести ревізію та подати план, де саме в першу чергу є потреба у футбольних полях. Крім того, у планах Володимира Бандурова – відродження всієї системи футбольної підготовки у області, включаючи підготовку тренерів для жіночих та чоловічих команд.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *