Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Володимир Бандуров провів робочу нараду з керівництвом ЗАЕС

2017 > Июль > 20

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

19 липня в ході роботи в окрузі народний депутат України Володимир Бандуров відвідав Енергодар і зустрівся з керівництвом Запорізької атомної станції. В ході зустрічі було розглянуто одне з найбільш важливих на сьогодні питань галузі – продовження термінів експлуатації енергоблоків ЗАЕС і проведення ремонтних робіт на станції у 2017 році.

Значення Запорізької АЕС в енергетичній системі України важко переоцінити. В останні роки станція виробляє близько 50% всієї електроенергії, виробленої атомними станціями України, і понад 22% від загального виробітку електроенергії в країні.

У 2016 році на Запорізькій АЕС були закінчені роботи з продовження терміну експлуатації двох енергоблоків – № 1 і № 2. У цьому році розпочато комплекс робіт з продовження терміну експлуатації енергоблоку № 3.

На черзі ще одне важливе завдання – успішне проведення ремонтної кампанії 2017 року. На проведення всіх регламентних і надрегламентних робіт на енергоблоках заплановано 565 діб. На даний час всі роботи ведуться за графіком. Достроково було закінчено середній плановий ремонт енергоблоку № 5. Його введено в експлуатацію вже сьогодні, 20 липня. Успішно проведений ремонт – це безпечне і надійне вироблення такої необхідної для країни електроенергії під час опалювального сезону 2017-2018 років. На сьогодні на Запорізькій атомній станції працюють 4 енергоблоки.

– Ми повинні допомогти нашим атомникам, підставити їм плече, швидко, а головне якісно, ​​підготувати і прийняти законопроекти, необхідні для ядерної галузі, для її стабільного розвитку. Досвід, отриманий на нашій ЗАЕС під час продовження термінів експлуатації блоків, безцінний і буде використовуватися іншими атомними станціями України, на яких експлуатуються енергоблоки цієї серії, – зазначив народний депутат Володимир Бандуров.

На думку депутата, ефективна робота атомних електростанцій, тим більше в період масштабної реконструкції енергоблоків, неможлива без відповідної законодавчої бази. В першу чергу, мова йде про внесення змін до існуючих законів, що стосуються соціального захисту працівників станції і населення, яке проживає в зоні спостереження.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *