Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Учні сільських шкіл Василівського та Оріхівського районів відкрили для себе аквапарк

2017 > Август > 21

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Не часто вдається сільським жителям відправити своїх дітей на море. Але завдяки ініціативі народного депутата Володимира Бандурова вже сотні дітлахів із усіх районів 79-го округу під час літніх канікул мають нагоду не лише побувати на Азовському морі, але й відвідати аквапарк і дельфінарій. Більшість у таку поїздку відправляються вперше у житті. Минулої суботи, 19 серпня, аквапарк відкрили для себе ще близько 90 дітей, які проживають у селах Василівського та Оріхівського районів.

 Поїздка проходила вже накатаним маршрутом – комфортабельні автобуси прослідували до курортної Кирилівки, де перед дітьми гостинно розкрив казкові ворота аквапарк «Острів Скарбів». Вперше в житті з’їхати з найвищої гірки, досхочу накупатися у басейні з морською водою, поніжитися на сонечку, а далі – смачний обід і вистава у дельфінарії. Саме таку програму підготували для сільської малечі помічники народного депутата.

Організація була на високому рівні, за що дякували і Володимиру Бандурову, і його команді батьки та педагоги, які супроводжували дітей у цій поїздці.

– Ми привезли на цю екскурсію 36 дітей пільгових категорій, – розповідає Оксана Дорофєєва, яка супроводжувала групу з Оріхівського району. – Це діти учасників АТО, а також діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, які перебувають у складних життєвих умовах і не в змозі самостійно оздоровити дітей. Кожна дитинка – це та перлинка, яку ми маємо доглядати, ростити, пестити, щоб з неї виросла гарна квітка. І у цьому нам потрібна допомога таких людей, як народний депутат Володимир Володимирович Бандуров. Подивіться на щасливі обличчя дітей – і ви побачите, скільки радості отримали малюки в цей чудовий день. І стільки ж емоцій будуть випромінювати щасливі очі батьків, які їх зустрічатимуть вдома. Ось поряд зі мною – моя прийомна донька Віка, вона у мене єдина і улюблена, живе в нашій сім’ї вже два роки. Тут ще є декілька прийомних діточок з інших родин, і всі вони передають велику подяку Володимиру Володимировичу за це свято.

І справді, звичайний суботній день перетворився для цих дітей у справжнє свято. Хлопчик Сашко з Тополиного Василівського району, дівчатка Діана та Юля з Дніпрорудного, а також десятки інших дітей були у захваті від гірок, басейну, від розумників-дельфінів. Ці враження залишаться з ними надовго і стануть приємними спогадами про чарівну поїздку.

Своїми думками поділилася й Марія Радченко, сільський голова с. Балки Василівського району:

– На моїй пам’яті упродовж десятиліть у нас було багато народних депутатів, які приїжджали до нас у село тільки тоді, коли балотувалися. Привозили у школи і дитсадки м’ячики, обиралися у парламент – і більше ми їх не бачили. Зовсім інакше склалися наші відносини з Володимиром Бандуровим, який представляє наш округ у Верховній Раді вже друге скликання. Девіз «Слово, діло, результат» – це дійсно його слова. Він тримає слово й завжди добивається результату. Турбота про дітей – один із напрямків роботи депутата в окрузі. Сьогодні ми привезли на відпочинок 22 дитини з багатодітних та малозабезпечених сімей. Наприклад, з однієї сім’ї ми привезли шестеро дітей, з іншої – п’ятеро. Село у нас дуже велике, і є багато дітей з неблагополучних сімей. Нещодавно вони, дякуючи Володимиру Володимировичу, побували у цирку, і це було вперше в їхньому житті. А сьогодні вони вперше у аквапарку. Все вони бачать в перший раз, очі здивовані, на обличчі посмішка, їх привезли, нагодували, розважили – все чудово! Я дуже вдячна нашому депутату за увагу до наших дітей. До речі, він нам допоміг побудувати і здати в експлуатацію великий дитячий садок у Балках, який, без перебільшення, став найкращим у Запорізькій області.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *