Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Соціальні проекти Володимира Бандурова та місцевих громад успішно втілюються у життя

2017 > Август > 30

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Минулого тижня мешканці сіл Копані, Новоандріївка та Новоданилівка Оріхівського району разом з державним святом Днем незалежності відзначали ще й річниці заснування своїх населених пунктів. Особливої урочистості святкуванню Дня села додало те, що у цих населених пунктах незважаючи на складні економічні умови успішно реалізуються соціальні проекти. Оновлення будинків культури у Копанях і Новоандріївці та будівництво водопроводу у Новоданилівці стало можливим завдяки спільним зусиллям місцевих громад та народного депутата України Володимира Бандурова.

Нагадаємо, рік тому активна підтримка громадами депутатської ініціативи про виділення державної субвенції на реалізацію соціальних проектів у населених пунктах 79-го округу надала Володимиру Бандурову можливість вимагати від українського уряду виділення додаткових коштів. Депутату вдалося домогтися поставленої цілі – кошти на фінансування ремонту та будівництва багатьох соціальних об’єктів округу надійшли до місцевих бюджетів з держбюджету. А які саме об’єкти реконструювати у першу чергу, вирішували самі громади.

– Уже не вперше ми ставимо перед собою завдання і успішно їх реалізуємо, – констатував народний депутат рік тому, звертаючись до представників місцевих громад, які активно підтримали його ініціативу. – Спільними зусиллями з жителями наших сіл і міст нам вдалося добитися від уряду виділення бюджетних коштів. Але на цьому робота не зупиняється. Ми повинні простежити за тим, щоб кожна гривня була витрачена максимально ефективно, щоб всі роботи були проведені якісно і закінчені у визначений термін. Ми змогли домогтися виділення грошей – зможемо і реалізувати їх з користю для наших міст і сіл.

Минув рік – і спільні плани депутата й громадськості значною мірою вже втілилися у життя. Жителі села Копані Оріхівського району кошти, які завдяки Володимиру Бандурову були виділені з державного бюджету, вирішили спрямувати на ремонт сільського Будинку культури. Вже відремонтовано малий зал, встановлені пластикові вікна та двері у приміщенні. А з нагоди святкування Дня села оновлений Будинок культури отримав у подарунок від депутата ще й три сучасні мікрофони.

Особливий святковий настрій панував у День села й у Новоандріївці. Тут довгий час практично не працював сільський клуб – стара система опалення давно вийшла з ладу, а на нову у місцевому бюджеті не було грошей. І коли завдяки ініціативі Володимира Бандурова були виділені кошти на соціальні проекти, жителі села у першу чергу вирішили відремонтувати приміщення свого клубу і встановити у ньому нову систему опалення. Тож тепер у сільському клубі працюватимуть різноманітні гуртки та творчі колективи і проводитимуться різноманітні заходи і взимку, і восени. А до Дня села жителі Новоандріївки також отримали від депутата подарунок – укомплектовану всім необхідним медичну сумку для місцевої амбулаторії.

А для громади Новоданилівки найбільшим святом стало будівництво водопроводу – реалізувати саме цей соціальний проект на виділені завдяки Володимиру Бандурову кошти вирішили жителі села. Вже побудовано три кілометри водопроводу – велика вода прийшла у Новоданилівку!

Попіклувався депутат і про майбутніх першокласників. Напередодні першого у своєму житті Дня знань вони отримали у подарунок від депутата багатий набір канцтоварів, необхідних для навчання, – альбоми, щоденники, папку для зошитів, кольоровий картон та папір, ручки й олівці.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *