Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Першокласники 79-го округу отримали подарунки від Володимира Бандурова

2017 > Сентябрь > 01

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

1 вересня в усіх школах України урочисто відзначили День знань. Учням випускних класів шкільний дзвоник нагадав про те, що це – їхній останній навчальний рік у рідній школі. А для першокласників довге шкільне життя тільки розпочинається. Школи 79-го округу цього року гостинно відкрили свої двері для 2500 первачків. Всіх дітей, які сьогодні вперше сіли за парти у школах Василівського, Великобілозерського, Камянсько-Дніпровського, Оріхівського районів та у місті Енергодарі, тепло та щиро привітав зі святом народний депутат України Володимир Бандуров. І зробив кожному з них пам’ятний подарунок.

Депутат побажав малюкам щасливої дороги у Країну Знань, успіхів у навчанні, а ще – отримати вірних друзів і мудрих вчителів. А щоб навчальний процес був організований якнайкраще, депутат подарував кожному первачку привабливо оформлений розклад уроків, за яким вони будуть вчитися протягом року. Також кожен малюк отримав ростомір – це щоб можна було слідкувати за збільшенням свого росту протягом усього шкільного життя.

1 вересня помічники Володимира Бандурова побували у багатьох школах округу й від імені депутата привітали педагогічні колективи, учнів та їхніх батьків з початком нового навчального року. А ще – вручили подарунки, які школам передав депутат. Так, учні Підгірненської, Широкінської та Долинської загальноосвітніх шкіл Василівського району отримали у подарунок від Володимира Бандурова спортивні м’ячі, які будуть незамінними на уроках фізкультури.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *