Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Кожній школі – комплект футбольних м’ячів

2017 > Сентябрь > 06

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Турбота про стан здоров’я та фізичний розвиток дітей є пріоритетним напрямком діяльності народного депутата України Володимира Бандурова. Він ініціював програму «Здорова дитина» і забезпечив таким чином профілактичний огляд учнів у всіх школах 79-го округу. На черзі – реалізація ще однієї масштабної програми, яка має на меті створення належних умов для розвитку футболу як наймасовішого виду спорту.

Постійну підтримку депутата мають дитячі та юнацькі спортивні команди з міст та сіл округу. Так, завдяки допомозі Володимира Бандурова дитяча футбольна команда з Енергодара цього літа отримала можливість взяти участь у фінальних іграх престижного турніру «Шкіряний м’яч». Допомагає депутат і багатьом іншим дитячим командам – з придбанням спортивної форми та спорядження, з поїздкою на різноманітні спортивні змагання. Тож не дивно, що саме Володимиру Бандурову були адресовані численні звернення колективів шкіл щодо незадовільного стану спортивних майданчиків і недостатньої комплектації спортивним знаряддям, особливо – футбольними м’ячами.

З огляду на ці звернення Володимир Бандуров, який нещодавно став Почесним Президентом благодійного фонду «Розвиток футболу України», ініціював  підготовку відповідної програми, яка дозволить укомплектувати необхідною кількістю футбольних м’ячів всі загальноосвітні школи Василівського, Великобілозерського, Камянсько-Дніпровського, Оріхівського районів та Енергодару. Забезпечення м’ячами шкіл не лише сприятиме більш ефективним заняттям на уроках фізкультури, але й дозволить педагогам та тренерам виявити найбільш перспективних хлопчиків та дівчаток.

– Запорізький край завжди був спортивним. У нас з давніх часів і до сьогодні проводилися й проводяться футбольні турніри на сільському, районному та обласному рівнях. Тисячі молодих людей, закоханих у футбол, з року в рік виходять на поле і демонструють високий клас цієї популярної гри, – зазначає Володимир Бандуров. – І виховувати справжніх майстрів, кращі з яких згодом стануть відомими футболістами, треба починати зі школи, з уроків фізкультури. Тож наше завдання – створити якнайкращі умови для цих занять.

Ще однією проблемою, вирішенням якої має намір зайнятися депутат, є проблема незадовільного стану футбольних полів, особливо на сільських стадіонах. Депутат має своє бачення, як забезпечити всім сільським спортсменам можливість тренуватися та грати у футбол на пристойних футбольних полях. Ідеальним вирішенням проблеми може стати поле зі штучним покриттям або глобальна реконструкція вже існуючих спортивних майданчиків. Це – велика й клопітка робота, проте депутат впевнений, що за умови доскональної підготовки цієї програми успішний результат неодмінно буде досягнуто.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *