Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Привітання Володимира Бандурова з Днем міста Оріхова

2017 > Сентябрь > 20

Рубрики Новости.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Дорогі земляки, жителі міста Оріхова!

Щиро вітаю всіх вас з Днем визволення Оріхова від гітлерівської окупації!

У далекому 1943 році тут гриміли запеклі бої, воїни-визволителі героїчно билися з ворогом за Оріхівщину. Для багатьох поколінь оріхівців День визволення міста є справжнім святом, і це свідчить про ваше шанобливе ставлення до історії рідного міста, до героїчного минулого дідів та батьків, до пам’яті тих, хто віддав життя за мир на нашій землі. У цей пам’ятний день ветерани війни та праці і молодь Оріхова несуть квіти до могил визволителів, які загинули в боях Другої світової війни, і вшановують їхній ратний подвиг в ім’я миру, в ім’я нашого щасливого майбутнього.

Сьогодні ваше місто прославляють своєю чесною працею працівники сільськогосподарських і промислових підприємств, представники інтелігенції – медики, педагоги, інженери, агрономи, які живуть і працюють на благо дітей та онуків, в ім’я процвітання рідного краю. Я пишаюся тим, що у становленні Оріхова є частка і моєї праці. Переконаний, спільними зусиллями ми обов’язково доб’ємося того, що Оріхів стане ще красивішим містом, і жити в ньому буде комфортно й радісно.

Бажаю всім оріхівцям доброго здоров’я, щастя, благополуччя, зростання добробуту, мирного неба над головою! Нехай квітне та розвивається ваше місто-трудівник!

Володимир БАНДУРОВ,

народний депутат України

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *