Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Кожній школі Оріхівського району – комплект футбольних м’ячів

2017 > Сентябрь > 21

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Давня плідна співпраця поєднує колективи шкіл Оріхівського району та народного депутата України Володимира Бандурова. За сприяння та за ініціативою депутата проводяться ремонти приміщень, оновлюється матеріальна база шкіл. Так, за підтримки місцевих громад депутат добився від уряду виділення державної субвенції на реалізацію соціальних проектів у містах та селах 79-го округу. Більша частина коштів, які надійшли до місцевих бюджетів, була спрямована на ремонт шкіл.

Минулого року у Оріхівському районі на ці кошти було відремонтовано 3 школи. До кінця 2017-го заплановано проведення капітального ремонту із утепленням будівель, заміною вікон та дверей ще у п’яти школах – це загальноосвітні школи № 3 та № 5 міста Оріхова, а також Новопавлівська, Преображенська та Мирненська загальноосвітні школи.

Але новий навчальний рік приніс і інші проблеми, вирішенням яких також опікується Володимир Бандуров. Останнім часом він отримує численні звернення колективів шкіл та тренерів дитячих команд з футболу щодо незадовільного стану спортивних майданчиків і недостатньої комплектації спортивним знаряддям, особливо – футбольними м’ячами. В той же час, саме футбол є найулюбленішою грою школярів, яка не лише приносить їм задоволення, а й дозволяє покращити фізичну форму, бути здоровими і активними. Зацікавити учнів командними спортивними іграми дуже важливо, відзначають вчителі, особливо зараз, коли діти годинами просиджують за комп’ютером. Але одного ентузіазму та бажання грати у футбол мало. Для заохочення учнів до більш активного життя не вистачає головного – достатньої кількості футбольних м’ячів.

З огляду на це Володимир Бандуров, який нещодавно став почесним президентом благодійного фонду «Розвиток футболу України» та членом Виконкому Федерації футболу України, ініціював реалізацію спеціальної програми, за якою будуть повністю укомплектовані необхідною кількістю футбольних м’ячів всі загальноосвітні школи Василівського, Великобілозерського, Кам’янсько-Дніпровського та Оріхівського районів.

– Запорізький край завжди славився масовою участю молоді у заняттях спортом і досягненням високих спортивних результатів, – зазначає Володимир Бандуров. – Особливо популярною грою був і залишається футбол. У нас регулярно проводяться футбольні турніри на сільському, районному та обласному рівнях. Тисячі молодих людей, закоханих у футбол, з року в рік виходять на поле і демонструють високий клас цієї популярної гри. А виховувати справжніх майстрів, кращі з яких згодом стануть відомими футболістами, треба починати зі школи, з уроків фізкультури. Тож своїм першочерговим завданням у цьому напрямку я вважаю створення якнайкращих умов для розвитку футболу у всіх містах та селах нашого округу.

Як вже багаторазово було доведено, слова депутата дуже швидко підкріплюються ділом. Протягом останніх днів більшість шкіл нашого району отримали комплекти футбольних м’ячів. Як розповів нам помічник народного депутата, депутат Оріхівської районної ради Віктор Хоменко, вже понад 100 м’ячів вручено учням загальноосвітніх шкіл Комишувахи, Таврійського, Малотокмачки, Юрківки, Новоданилівки, Преображенського, Омельника та Вільнянки. А на День міста у подарунок від Володимира Бандурова також буде вручено м’ячі футбольна команда Оріхова та вихованці ДЮСШ.

Усього ж школам Оріхівського району буде передано понад 300 футбольних м’ячів. Таким чином, завдяки ініціативі Володимира Бандурова сотні хлопчиків та дівчаток отримають можливість продуктивно тренуватися і в результаті – перемагати суперників у найпрестижніших футбольних змаганнях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *