Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Володимир Бандуров привітав з ювілеєм гімназію Дніпрорудного – ровесницю міста гірників

2017 > Сентябрь > 28

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Гімназія «Софія» була першим навчальним закладом Дніпрорудного. На початку 60-х років школа №1, саме так вона тоді іменувалася, була не лише школою у звичному розумінні, а й справжнім культурним центром майбутнього міста гірників. Тут знаходилися і перший кінозал, і перша бібліотека Дніпрорудного. А сьогодні найстаріша міська гімназія відзначає 55-річний ювілей. Перебуваючи з робочою поїздкою на території 79-го округу, у святкуванні ювілею гімназії взяв участь і народний депутат Володимир Бандуров.

 Урочистості пройшли 28 вересня у Будинку культури гірників. Привітати колектив гімназії з 55-ю річницею прибули її перші випускники, а також керівництво Василівського району і представники Запорізького залізорудного комбінату. Було багато теплих слів, щирих побажань, яскравих та дружніх емоцій. Дуже розчулив глядачів виступ вихованців дитячого садочка.

А вітальна промова Володимира Бандурова викликала особливу увагу присутніх. Всім мешканцям міста – і вчителям, і вихователям дитсадків, і батькам учнів – добре відомо, як багато уваги приділяє депутат оновленню навчально-виховних закладів міста. А з «Софією» його поєднує особливо тісна співпраця, оскільки Володимир Бандуров протягом останніх років очолює опікунську раду гімназії. Про результати цієї співпраці красномовно свідчать оновлені вікна у спортзалі «Софії», відремонтоване приміщення їдальні, сучасний кабінет основ здоров’я та релаксації.

– Гімназія «Софія» за час своєї діяльності підготувала до дорослого життя тисячі молодих людей і на сьогодні є одним з провідних навчальних закладів України, – зазначив депутат у своєму виступі. – Педагогічний колектив гімназії – і ветерани, і молоді вчителі – має право пишатися своїми вагомими професійними здобутками і великою повагою та любов’ю вихованців. Протягом останніх років нам з вами вдалося зробити багато для того, щоб у комфортних умовах вчилися учні і працювали вчителі, щоб батьки вважали престижним віддати свою дитину на навчання у гімназію «Софія». Нам багато чого вдалося досягти із запланованого, але основні наші здобутки ще попереду. І я маю надію на те, що ми й надалі будемо дружно працювати заради процвітання нашої гімназії, заради наших дітей.

Володимир Бандуров також вручив директору гімназії «Софія» Валентині Пилипенко та заступникам директора Ірині Ручці і Тетяні Бачурській подяки за багаторічну самовіддану працю на освітній ниві, високі професійні здобутки та вагомий вклад у благородну справу виховання молодого покоління.

А учнівському колективу гімназії депутат вручив комплект футбольних м’ячів. Цей подарунок юним спортсменам є втіленням програми Володимира Бандурова, направленої на покращення фізичної підготовки школярів. Цю спеціальну програму Володимир Бандуров, який є почесним президентом благодійного фонду «Розвиток футболу України» та членом виконкому Федерації футболу України, ініціював у зв’язку з численними зверненнями колективів шкіл щодо їхньої недостатньої комплектації спортивним знаряддям. Як зазначив у своєму виступі депутат, завдяки реалізації цієї програми всі загальноосвітні школи округу будуть повністю укомплектовані необхідною кількістю футбольних м’ячів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *