Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Програма, ініційована Володимиром Бандуровим, забезпечить всебічний розвиток підростаючого покоління

2017 > Сентябрь > 28

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Перебуваючи з робочим візитом на території свого округу, народний депутат України Володимир Бандуров зустрівся з вихованцями загальноосвітніх та спортивних шкіл Великобілозерського та Кам’янсько-Дніпровського районів і передав їм комплекти футбольних м’ячів. Ця акція відбувається в рамках ініційованої депутатом програми із забезпечення навчальних закладів спортивним знаряддям та створення належних умов для розвитку футболу як наймасовішого виду спорту.

28 вересня депутат побував у Великій Білозерці і відвідав НВК №1 та Великобілозерську ДЮСШ. Він поцікавився станом справ у цих закладах, поспілкувався з вихованцями та вручив кожному колективу комплект футбольних м’ячів. А ще – поздоровив трьох вихованців  ДЮСШ з першою в їхньому спортивному житті великою перемогою. Нещодавно вони у складі дитячої збірної команди Запорізької області стали переможцями Всеукраїнської футбольної першості. Володимир Бандуров вручив їм грамоти, а головне для юних спортсменів – подарував кожному з них персональний футбольний м’яч.

Цього дня депутат побував також у селі Дніпровка Кам’янсько-Дніпровського району, де зустрівся з членами дитячої футбольної команди школи № 2, та у Енергодарі, у ДЮСШ імені В. Р. Манзули. Вихованці цих шкіл також отримали у подарунок по 20 футбольних м’ячів.

Як зазначив Володимир Бандуров, який є почесним президентом благодійного фонду «Розвиток футболу України» та членом Виконкому Федерації футболу України, ініційована ним програма дозволить укомплектувати необхідною кількістю футбольних м’ячів всі загальноосвітні школи Василівського, Великобілозерського, Кам’янсько-Дніпровського та Оріхівського районів. Забезпечення м’ячами, переконаний депутат, сприятиме більш ефективним заняттям на уроках фізкультури та під час тренувань, дозволить кожній дитині покращити фізичну форму, бути здоровою і активною. А активний спосіб життя є основою для всебічного розвитку, гартує волю, сприяє кращим показникам у навчанні.

Наступним кроком у цьому напрямку, повідомив депутат, стане забезпечення шкільних спортивних майданчиків штучним покриттям, що дозволить на якісному рівні проводити тренування футбольних команд. Ця масштабна програма, за планами Володимира Бандурова, буде реалізована вже наступного року. А отже, сотні хлопчиків та дівчаток у всіх містах та селах округу отримають можливість продуктивно тренуватися і результативно виступати у  найпрестижніших футбольних змаганнях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *