Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Володимир Бандуров зустрівся з сільськими громадами Василівського району

2017 > Сентябрь > 29

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

29 вересня народний депутат України Володимир Бандуров працював у Василівському районі. У робочому графіку депутата була зустріч з сільськими громадами та вручення футбольних м’ячів вихованцям загальноосвітніх шкіл та спортивних закладів району. Нагадаємо, наразі триває реалізація ініційованої депутатом програми із забезпечення цим спортивним знаряддям всіх навчальних закладів 79-го округу.

Депутат побував з робочим візитом у селах Широке та Підгірне. Зустріч з громадами проходила у теплій та дружній атмосфері. Жителі цих сіл добре знають свого обранця, тож відверто ділилися своїми проблемами, задавали численні запитання щодо соціально-економічної обстановки в країні та просили поради у різноманітних життєвих ситуаціях. Володимир Бандуров – частий гість і у Широкому, і у Підгірному, добре знає проблеми кожного села, неодноразово надавав допомогу і місцевим громадам, і багатьом жителям сіл. Тож і ця зустріч була продуктивною: депутат вислухав людей, які розповіли йому про свої нагальні проблеми, і намітив для себе можливі шляхи їх вирішення.

Зустрівся Володимир Бандуров і з представниками молодого покоління Василівщини – побував у василівській гімназії «Сузір’я» та у ДЮСШ ФОК «Таврія». Гімназистам вручив комплект футбольних м’ячів з побажаннями більш активно займатися спортом, працювати над своєю фізичною формою, бути здоровими та витривалими.

А у дитячій спортивній школі на депутата чекали декілька команд різних вікових категорій. Всі вони займаються міні-футболом, наполегливо тренуються і добиваються пристойних результатів на різноманітних змаганнях.

– Як кожна дорога починається з першого кроку, так і спортивна кар’єра починається з першого тренування, – звернувся Володимир Бандуров до юних футболістів. – Від вашої нинішньої наполегливості й відданості спорту залежить, яких успіхів у великому спорті ви зможете досягти завтра. Я переконаний, що серед вас є гравці, про яких незабаром дізнається вся країна. А щоб ваші тренування були більш ефективними, ми започаткували програму із забезпечення всіх шкіл достатньою кількістю футбольних м’ячів.

Депутат подарував комплект м’ячів кожній команді і побажав успішної спортивної кар’єри. І пообіцяв, що наступного року буде реалізована його програма, за якою на всіх шкільних спортивних майданчиках нашого округу з’явиться штучне покриття. Таким чином, зовсім скоро школярі, і особливо вихованці спортивних шкіл, отримають можливість грати у футбол на полях, які відповідають стандартам світового рівня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *