Володимир Бандуров

Народний Депутат України

На День міста Оріхів отримав від Володимира Бандурова видовищний подарунок

2017 > Сентябрь > 29

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

29 вересня Оріхів святкував День міста. Урочистості проходили на Набережній. Після вітальних промов та нагородження за високі професійні досягнення кращих жителів міста перед численними глядачами виступили творчі колективи. Звучали українські  народні пісні, дитячі хореографічні ансамблі показали танцювальні композиції. Привітати оріхівську громаду з Днем міста, а педагогів – з Днем вчителя приїхав і народний депутат України Володимир Бандуров.

– Сьогодні Оріхів – це місто працьовитих сільгоспвиробників, промисловців, медиків, педагогів, інженерів, які живуть і працюють на благо дітей та онуків, в ім’я процвітання рідного краю. Я пишаюся тим, що доля зв’язала мене з цим затишним містом, – з такими словами звернувся народний депутат до своїх земляків. – Саме у оріхівському храмі Покрови Пресвятої Богородиці мене хрестили батьки. Ставши завдяки вам народним депутатом, вже понад п’ять років пліч о пліч з вами я працюю над розвитком нашого міста та всього Оріхівського краю.  Переконаний, спільними зусиллями ми обов’язково доб’ємося того, що Оріхів стане ще красивішим містом, і жити в ньому буде комфортно й радісно. Ми створимо всі умови, щоб наші діти й онуки жили в Оріхові щасливо. Щоб саме тут вони залишалися вчитися, працювати, створювали свої сім’ї і могли здійснити свої мрії. Дуже важливо, щоб наші діти росли здоровими, займалися спортом і мали всі можливості для цього.

Підкріплюючи свої слова ділом, Володимир Бандуров вручив всім загальноосвітнім та спортивним школам Оріхова комплекти футбольних м’ячів. Нагадаємо, таким чином депутат реалізує ініційовану ним програму по забезпеченню шкіл округу спортивним інвентарем.

Свято на Набережній прикрасили сотні повітряних кульок від депутата з написаним на них поздоровленням з Днем міста. А щоб цей святковий день був приємним та радісним для всієї оріхівської малечі – кожен з них безкоштовно отримав морозиво.

Отримала подарунок і вся громада Оріхова – нове сучасне музичне обладнання. Сертифікат на нього Володимир Бандуров вручив дирекції районного Будинку культури.

Але найбільш вражаючим подарунком від депутата стало файєр-шоу, яке розпочалося з настанням вечора. Вся Набережна раптом розквітла різнокольоровими вогняними фонтанами. Такого Оріхів ще не бачив. Глядачі були у захваті від такого яскравого, чарівного видовища, обмінювалися враженнями і запевняли, що цей вечір вони запам’ятають на все життя.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *