Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Ремонтні роботи соціальних об’єктів у Комишувасі наближаються до завершення

2017 > Сентябрь > 29

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Робочий візит до селища Комишуваха Оріхівського району був запланований Володимиром Бандуровим заздалегідь. Адже тут тривають ремонтні роботи на двох об’єктах, кошти на які селищній громаді допоміг отримати народний депутат. Минулого року за підтримки місцевих громад депутат добився від Кабінету міністрів виділення коштів на соціальні проекти у своєму окрузі. За ходом ремонтних та будівельних робіт на всіх об’єктах Володимир Бандуров постійно стежить, контролює якість робіт і дотримання строків здачі в експлуатацію.

Один із об’єктів, які в першу чергу вирішила відремонтувати громада Комишувахи, – це селищна амбулаторія. Ремонтні роботи на першому поверсі повністю завершено, починаючи з 1 серпня медичний заклад вже працює. Розпочинаються роботи й на другому поверсі будівлі. Депутат побував тут у п’ятницю, 29 вересня, зустрівся з медичними працівниками закладу, обговорив з ними перспективи реформування державної системи охорони здоров’я. Поспілкувався також і з жителями селища, які висловили депутату подяку за допомогу у реконструкції амбулаторії. Своїх коштів, говорять вони, на такий ремонт нам би ніколи не вистачило.

–  Ми з вами дійсно зробили велику справу і спільними зусиллями добилися від уряду виділення коштів на ремонт соціальних об’єктів, – зазначив Володимир Бандуров. – Але успішний розвиток громади залежить, у першу чергу, від того, хто саме її очолює. Свого часу ви зробили правильний вибір, обравши своїм головою Юрія Володимировича Карапетяна. З таким патріотом, ініціативним, обізнаним та досвідченим, ви зможете реалізувати найсміливіші плани. А я, зі свого боку, вам завжди допоможу.

Ще один об’єкт, роботи на якому проводяться за рахунок субвенції з державного бюджету, – Комишуваський будинок культури. Тут вже повністю готова зала для глядачів: змонтовані нові крісла, проведена сучасна система освітлення, і навіть стіни в залі звукоізольовані. Наближаються до завершення роботи й у вестибюлі. Тож зовсім скоро планується урочисте відкриття оновленого Будинку культури.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *