Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Володимир Бандуров привітав ветеранів свого округу з Днем людей похилого віку

2017 > Октябрь > 11

Рубрики Новости.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Проблемами ветеранів війни та праці народний депутат України Володимир Бандуров опікується постійно. Допомагає ветеранським організаціям свого округу, організує для них поїздки туристичними маршрутами, надає пенсіонерам матеріальну допомогу на лікування. Ніколи не забуває депутат поздоровити ветеранів і зі святами. Так, нещодавно Володимир Бандуров привітав їх з Днем людей похилого віку.

«Ваша молодість пройшла у непрості часи, на ваші плечі лягли випробування воєнного лихоліття та років відбудови, – говориться у зверненні депутата до ветеранів. – Це вашим розумом і вашими руками збудовано те, чим ми живемо і пишаємося сьогодні. Своїм досвідом, своїми життєвими надбаннями ви щедро ділитеся з дітьми та онуками, про яких піклуєтеся все своє життя. Ви маєте право на захищену старість, на нашу постійну турботу про ваше здоров’я та добробут. Тож нехай буде довгим та щасливим ваше життя, нехай вас завжди оточують люблячі діти, онуки і близькі!»

З нагоди Дня людей похилого віку ветерани війни та праці отримали також і подарунки від Володимира Бандурова. Так, продуктові набори були вручені жителям Дніпрорудного – 50 членам громадських організацій «Ветеран» та «Діти війни». А активісти  цих організацій отримали подяки від депутата за багаторічну сумлінну працю та участь у громадському житті свого міста.

– Ми завжди відчуваємо дієву підтримку від нашого депутата, – відзначають члени ветеранських організацій Дніпрорудного. – Він часто зустрічається з нами, завжди у курсі нашого життя та проблем, і ніколи не відмовить, якщо ми звертаємося за допомогою. Багатьом літнім людям бракує сьогодні простої уваги та людського тепла, тож ці подарунки від Володимира Володимировича є дуже цінними для нас.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *