Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Напередодні Дня захисника України Володимир Бандуров організував для учнів екскурсію на військовий полігон

2017 > Октябрь > 16

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

13 жовтня для багатьох старшокласників загальноосвітніх шкіл Василівського, Оріхівського та Кам’янсько-Дніпровського районів запам’ятається надовго. Цього дня вони на власні очі побачили військовий тренувальний полігон і навіть змогли потримати в руках справжню бойову зброю. Екскурсію на військовий полігон «Близнюки» для них організував народний депутат України Володимир Бандуров. Патріотичне виховання молоді є одним із пріоритетних напрямків роботи депутата в окрузі.

Депутат переконаний: наші юнаки, майбутні захисники Вітчизни, мають не лише володіти теоретичними знаннями, які отримують у школі, вивчаючи предмет «Захист Вітчизни», а й мати чітке уявлення про озброєння ЗСУ. Адже саме на їхні плечі  у майбутньому ляже відповідальність за мир та спокій в Україні.

Під час цієї цікавої й надзвичайно пізнавальної екскурсії співробітники СБУ познайомили учнів з різними видами зброї: автоматами та пістолетами, снайперськими гвинтівками та кулеметами, і навіть з гранатометом. Юнаки дізналися про історію та бойові характеристики кожного виду зброї, про специфіку їх застосування в бойових умовах. Хлопцям навіть дозволили потримати в руках автомат чи пістолет, прицілитися та натиснути на курок.

Побачили екскурсанти й важку бойову техніку, яка є на озброєнні у ЗСУ. Співробітники СБУ, які проводили екскурсію, продемонстрували можливості БРДМ – бойової розвідувально-дозорної машини. Майбутні воїни з цікавістю оглянули бойову машину і отримали вичерпну відповідь на свої численні запитання.

Було очевидно, що ця екскурсія справила на молодих людей велике враження. До всього побаченого й почутого вони поставилися не просто як до цікавої інформації, а як до нових знань, які знадобляться їм у недалекому майбутньому. Майбутні захисники стверджують: коли прийде час, вони будуть готові стати до служби і захищати рідну країну.

– Я на справжньому полігоні був вперше у житті, – зізнався Юрій Головкін із села Преображенки Оріхівського району. – Найбільше мене вразила військова атмосфера, я нібито на полі бою побував, відчув, як важко солдатам, які захищають нашу країну. Було дуже хвилюючим потримати в руках справжній автомат та снаряди.

Поділився враженнями й Владислав Шевченко із Нововодянської ЗОШ Кам’янсько-Дніпровського району:

– Найбільше мені сподобалася снайперська гвинтівка АК-47, а також розповідь інструктора про БТР. Я займаюся стрільбою, брав участь у стрільбах у Кам’янці-Дніпровській, і мені вдається вправно цілити по мішенях. А от сьогодні я відчув себе майже у бойовій обстановці.

– Все, що ми сьогодні почули й побачили, було для мене справжнім відкриттям, – говорить Кирило Ніколаєнко, учень випускного класу Орлянської ЗОШ Василівського району. – Я дізнався багато нового про великокаліберну зброю, наприклад, про дальність стрільби, про різні види снарядів. Інструктор, який нам про це розповідав, служить вже 20 років, і я розумію, яка це велика відповідальність. Зробив для себе висновок, що потрібно завжди бути готовим захищати Вітчизну.

Цього дня на полігоні побувало понад 70 старшокласників. А супроводжували їх викладачі шкільного предмету «Захист Вітчизни». Дякуючи Володимиру Бандурову, говорять вчителі, вони отримали унікальну можливість провести заняття у польових умовах.

– Я офіцер запасу, і добре розумію, наскільки корисним і пізнавальним для юнаків є цей захід, – зазначає Василь Сірий, викладач предмету «Захист Вітчизни» у школах №1 та № 3 міста Василівки. – На уроках неможливо дати такі всебічні знання, як наочністю. Те, що хлопці потримали в руках бойову зброю, подивилися, як вона діє, – є дуже пізнавальним і знадобиться їм у майбутньому. Дякуючи таким екскурсіям ми формуємо дух патріотизму у підростаючого покоління, виховуємо повагу до наших Збройних сил.

Співробітники СБУ, які проводили екскурсію, також відзначають важливість свого спілкування зі старшокласниками.

– Ми провели цей захід з метою підвищення патріотичного виховання молоді, – говорить Сергій Левченко, речник обласного управління СБУ. – Ознайомили старшокласників з різними видами зброї та боєприпасів, які знаходяться на озброєнні у військовослужбовців та СБУ. Вважаю, що це необхідні для них знання, адже на території нашої країни відбуваються бойові дії, тож ми повинні готувати юнаків до реалій, виховувати справжніх воїнів, які у майбутньому візьмуть на себе охорону нашої держави.

Є у цьому ініційованому Володимиром Бандуровим заході й ще один, не менш важливий аспект. Силовики зазначають, що вони все частіше виявляють на території нашого регіону вибухонебезпечні предмети. Тому інформація про них та про зброю може стати у нагоді не лише під час майбутнього проходження юнаками військової служби, а й у цивільному житті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *