Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Жителі міст та сіл 79-го округу напередодні свята Покрови провели толоку

2017 > Октябрь > 17

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Три роки тому, у жовтні 2014 року, тисячі мешканців міст та сіл 79-го округу активно відгукнулися на заклик народного депутата України Володимира Бандурова вийти на Покровську толоку і навести лад у своєму спільному домі напередодні одного з найбільших православних свят – Покрови Пресвятої Богородиці. З того часу ініційоване депутатом генеральне прибирання стало традиційним.

Шануючи надбання своїх батьків та дідів, які, готуючись до зими, ретельно прибирали свої садиби напередодні свята Покрови, жителі Василівського, Великобілозерського, Кам’янсько-Дніпровського, Оріхівського районів та міста Енергодара щороку виходять на толоку й наводять лад на вулицях, у парках та дворах, на території медичних закладів, шкіл та дитячих садків.

Організовано пройшла цього року Покровська толока у Василівському районі. Свято Покрови збігається ще з однією, не менш важливою для жителів Василівського району датою – річницею визволення населених пунктів від гітлерівської окупації. 74 роки тому тут відбувалися запеклі бої, тож разом з прибиранням вулиць та дворів лад наводять і на братських могилах та біля пам’ятників воїнам-визволителям. Минулого тижня на Покровську толоку вийшли жителі Кам’янського, Приморського, Степногірська та ще низки сіл району. Прибирали сміття, насаджували та підбілювали дерева, лагодили та фарбували огорожі.

– Напередодні свята ми дружно вийшли на Покровську толоку, – розповідає селищний голова Степногірська Ірина Кондратюк. – Роботи велися всюди – на вулицях та у дворах, на території школи й дитячих садочків. Зібрали листя та ретельно підмели доріжки нашого селищного парку. Особливо дбайливо прибрали братську могилу полеглих у боях за Сухоіванівку – таку назву раніше мало наше селище, і саме за це село тут у 1943 році йшли кровопролитні бої. У суспільних роботах з благоустрою взяли участь працівники нашого комунального підприємства, навчальних закладів Степногірська, старшокласники й просто небайдужі люди. Дякуючи Володимиру Володимировичу Бандурову та його ініціативі щодо проведення толоки ми започаткували ще одну добру традицію. Своєю дружною працею ми підтримали його починання три роки тому, і тепер Покровська толока стала для нас по-справжньому важливим заходом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *