Володимир Бандуров

Народний Депутат України

До 74-ї річниці визволення від окупації сільські громади Василівського району отримали подарунки від депутата

2017 > Октябрь > 18

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Свято Покрови Пресвятої Богородиці для Василівського району співпадає зі ще однією пам’ятною датою – 74-ю річницею визволення Василівщини від гітлерівської окупації. Протягом жовтня 1943 року на території Василівського району йшли жорстокі бої, й до кінця жовтня район було повністю визволено від загарбників. Тож у ці жовтневі дні практично в кожному селі відзначається річниця визволення й проводяться урочисті заходи. Жителі Степногірська, Скельок, Орлянського та Приморського отримали привітання зі знаменними датами та подарунки від народного депутата Володимира Бандурова.

Минулими вихідними у селах Приморське, Кам’янське, Широке, Підгірне, Грозове, Скельки, Орлянське та у селищі Степногірськ пройшли урочисті заходи. Вшанували пам’ять загиблих на фронтах Другої світової війни, вклонилися ветеранам праці, які відбудовували народне господарство у післявоєнний час, подякували тим, хто сьогодні працює на землі.

Зокрема, 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої  Богородиці, у Степногірську проходив вже традиційний Покровський ярмарок, на якому свою продукцію представили підприємці та фермери селища. Привітали степногірців зі святами голова Василівської райдержадміністрації Валерій Кошеленко та селищний голова Ірина Кондратюк. Привітання від народного депутата України Володимира Бандурова передав його помічник Сергій Джуган. Він також вручив учням Степногірської загальноосвітньої школи подарунок від депутата – комплект футбольних м’ячів. Такий же набір м’ячів отримали й вихованці загальноосвітньої школи села Приморське.

Нагадаємо, нещодавно Володимир Бандуров ініціював реалізацію спеціальної програми, за якою всі загальноосвітні та спортивні школи 79-го округу забезпечуються необхідною кількістю м’ячів. Більшість шкіл Василівського, Великобілозерського, Кам’янсько-Дніпровського та Оріхівського районів і міста Енергодара вже отримали м’ячі в рамках цієї програми.

А мешканців Скельок депутат привітав з Днем села, який відзначався також минулої суботи. Скельки – одне з найстаріших сіл у Василівському районі й налічує вже 230 років. Привітання та подарунки від Володимира Бандурова передала його помічник, депутат Запорізької обласної ради Катерина Луценко. З нагоди свята у селі проводився футбольний турнір, тож подарунок від депутата – набір футбольних м’ячів – отримала кожна команда-учасниця змагань.

День села святкували 14 жовтня й у ще одному населеному пункті Василівського району –  Орлянському. На це свято також завітала Катерина Луценко, поздоровила жителів села з успішним завершенням сільськогосподарських робіт, побажала успіхів сільській громаді й вручила подарунок від Володимира Бандурова місцевим спортсменам. Футбольні команди, які проводили на сільському стадіоні присвячений Дню села турнір, отримали набори футбольних м’ячів.

Програма Володимира Бандурова із забезпечення необхідним спортивним знаряддям спортивних та загальноосвітніх шкіл 79-го округу наближається до успішного завершення. На черзі – ще більш масштабна програма, ініційована депутатом, яка передбачає оснащення сільських та шкільних стадіонів сучасними футбольними полями. Реалізація програми розпочнеться вже майбутньої весни.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *