Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Депутатські подарунки сприятимуть зміцненню здоров’я вихованців дитсадка Дніпрорудного

2017 > Октябрь > 19

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

По-справжньому святковим став день 18 жовтня для колективу дитячого садка «Оленка» міста Дніпрорудного. Дитсадок отримав відразу два подарунки – від народного депутата Володимира Бандурова та від помічника народного депутата, депутата Запорізької обласної ради Катерини Луценко. Катерина Василівна подарувала вихованцям дитсадка соляну кімнату, а від народного депутата малята отримали не менш радісний для себе подарунок – сухий басейн.

Сухий басейн – це не лише весела розвага для малечі. Перш за все, це ефективний лікувальний пристрій, який сприяє правильному розвитку дитячого організму. Занурюючись у масу різнокольорових кульок, дитина відчуває точковий тиск по всьому тілу. Такий масаж тренує та тонізує всі групи м’язів, знімає напругу. Граючи кульками, малюки також вивчають кольори й форму предметів.

А кам’яна сіль, основний лікувальний компонент соляної кімнати, є натуральним іонізатором, що ефективно покращує якість повітря, виділяючи негативні іони, які у величезній кількості знаходяться, наприклад, над морем. Соляна кімната допомагає лікувати захворювання системи дихання і є потужним профілактичним засобом.

Отже, і соляна кімната, і сухий басейн відтепер стануть основою комплексу лікувально-профілактичних процедур у дитячому садку Дніпрорудного.

– Діти – це наше майбутнє, тож постійна турбота про них, про їхнє здоров’я та правильний розвиток повинна бути пріоритетним завданням і держави, і кожного громадянина, – переконаний Володимир Бандуров. – І перш за все, це стосується малюків, які живуть в місті гірників. Вони потребують нашої уваги і особливого ставлення до себе. Ми всі разом повинні дбати про здоров’я дітей, про покращення їхнього імунітету. Адже якщо діти здорові, то й сім’я щаслива.

Слід зазначити, що турбота про здоров’я своїх вихованців є пріоритетною у роботі колективу дитсадка «Оленка». Завідувачка закладу Лідія Дон розповідає, що з дітьми тут постійно працюють фізіотерапевт, інструктор з ЛФК та масажна медсестра, які систематично проводять оздоровчі заняття та процедури. А поява соляної кімнати та сухого басейну зробить оздоровчо-профілактичні заходи максимально ефективними. Це саме те, про що ми давно мріяли, зізнається Лідія Дон.

Не в меншому захваті від подарунків і інструктор з фізкультури Наталія Логвиненко.

– Сухий басейн допомагає гіперактивним дітям зняти нервову напругу, – говорить вона, – заспокоює нервову систему, підвищує емоційний фон у дітей і сприяє їхньому всебічному розвитку. Це надзвичайно корисна річ! Сприйняття у дітей в дошкільному віці дуже розвинене, і фізичний контакт з будь-якими предметами їм дуже показаний для нормального емоційного розвитку. Хороший басейн, він буде незамінним у роботі над всебічним розвитком наших дітей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *