Володимир Бандуров

Володимир Бандуров подякував громаді Василівки за плідну співпрацю

2017 > Октябрь > 30

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

У суботу, 28 жовтня, Василівка святкувала День міста. За традицією, цього дня відзначалися дві пам’ятні дати – 229-та річниця заснування міста та 74-та річниця визволення Василівського району від гітлерівської окупації. Урочистості розпочалися з мітингу пам’яті та покладання квітів до меморіалу воїнам-визволителям, які загинули на фронтах Другої світової війни. Протягом усього дня проводилися заходи, присвячені святкуванню Дня міста. Участь у святкових заходах разом з громадою Василівки взяв народний депутат України Володимир Бандуров.

Депутат побував на традиційному ярмарку, оглянув оновлену залу урочистої реєстрації шлюбів, взяв участь у святкуванні, яке проходило у районному Будинку культури.

Виступаючи зі сцени БК перед громадськістю міста, депутат привітав всіх зі святом і подякував за плідну співпрацю. Пригадав події п’ятирічної давнини, коли василівці довірили йому представляти свої інтереси у Верховній Раді України. Протягом цих п’яти років, відзначив депутат, багато чого вдалося змінити на краще і в самому районному центрі, і у селах Василівського району.

Володимир Бандуров згуртував дієву та дружну команду однодумців, яким вдалося реалізувати багато соціальних проектів, розроблених та втілених у життя разом з місцевими громадами. До складу цієї команди входять, окрім Володимира Бандурова, депутати Запорізької обласної ради Катерина Луценко та Сергій Грачов, депутат Василівської районної ради Сергій Джуган, міський голова Василівки Людмила Цибульняк. Довіривши керівництво містом Людмилі Цибульняк, зазначив депутат, василівці зробили найкращий вибір, про що свідчать реальні справи. Як приклад ефективної співпраці з мерією, депутат навів освітлення вулиць на Колхозній території і ще ряд реалізованих соціальних проектів.

Володимир Бандуров озвучив також свої плани щодо соціальних проектів, реалізацію яких він разом зі своєю командою намітив на найближчу перспективу:

– Разом з вами ми відновлюємо дороги, проводимо світло, ремонтуємо дитячі садки та школи. Вже незабаром ми почнемо реконструкцію серця міста – площу у центрі Василівки. Впевнений, вона стане справжньою прикрасою міста.

Ці слова народного депутата учасники урочистого засідання підтримали бурхливими оплесками.

Наприкінці свого виступу Володимир Бандуров нагадав про реалізацію своєї програми, в рамках якої всі загальноосвітні школи 79-го округу будуть укомплектовані необхідною кількістю футбольних м’ячів. Більшість шкіл Василівського району вже отримали комплекти м’ячів, у тому числі – міська гімназія «Сузір’я» та ДЮСШ ФОК «Таврія». Цього ж разу депутат вручив футбольні м’ячі школам № 1 та № 3.

М’ячі з рук депутата отримали також гравці шести дитячих футбольних команд, які з’їхалися з усієї області на турнір з футзалу на Кубок мера Василівки, що проводився з нагоди Дня міста. Перемогу отримала команда ФОК «Таврія», яку дуже добре знають у Василівці. Володимир Бандуров, який входить до складу Виконкому Федерації футболу України, вручив переможцям турніру почесний кубок та медалі, а всім командам-учасницям – футбольні м’ячі.

А всі жителі Василівки отримали до свята видовищний подарунок від депутата – з настанням вечора небо над містом розквітло яскравим різнобарвним феєрверком. Сотні глядачів із захватом спостерігали за цим чарівним видовищем і обмінювалися враженнями, які збережуть надовго, як і чудовий святковий настрій.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *