Володимир Бандуров

Представники Запорізької області візьмуть участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Яскраві діти України»

2017 > Ноябрь > 02

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Наприкінці листопада вперше в Запорізькій області пройде обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» в рамках фестивалю “SanremoJunior”. Наразі визначаються переможці районних конкурсів. За перемогу в обласному етапі позмагаються 28 учасників – представники районів області, а вже найкращі вокалісти представлять нашу область у Києві під час фінального Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України». До слова, переможець всеукраїнського конкурсу представлятиме Україну на міжнародній арені у місті Сан-Ремо.

Такий конкурс в Запорізькій області організовано вперше. Виступи конкурсантів оцінюватиме компетентне журі, серед яких – поет, народний артист України Юрій Рибчинський, співак Тарас Петриненко та інші відомі українські зірки, видатні діячі мистецтва України. Судді оцінюватимуть юних виконавців за чистотою інтонації, красою тембру і силою голосу, динамікою звуку, артистизмом та виразністю виконання.

Один з організаторів конкурсу, народний депутат України Володимир Бандуров, зазначив, що цей конкурс започатковано для того, щоб знайти кращих – володарів справжніх та неповторних вокальних талантів.

– Запорізька область найспівучіша в Україні. Навіть коли запоріжці працюють, то співають.  Тому я впевнений, що на обласний конкурс приїдуть найталановитіші наші діти. Боротьба за перемогу буде дуже напруженою, і суддям буде складно визначатися. Ну а в Києві, на фінальному Всеукраїнському конкурсі, безперечно, виграє представник нашою співучої області, – додав він.

Також Володимир Бандуров подякував автору ідеї, засновнику Громадської організації «Яскраві діти України», народному депутату Ярославу Москаленку, який запропонував йому долучитися до організації конкурсу.

У обласному конкурсі візьмуть участь учні (вихованці) загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів та дитячих музичних шкіл – переможці  районних (міських) конкурсів у трьох вікових категоріях: 6-9, 10-13, 13-14 років.

Всі учасники, окрім вокальної композиції, повинні підготувати також короткий відеоролик із представленням та розповіддю про населений пункт, з якого вони родом.

У фіналі, змагаючись за перемогу у обласному конкурсі, конкурсанти продемонструють свій хист в естрадному, народному, джазовому та академічному співі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *