Володимир Бандуров

У Запоріжжі пройшов обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України», одним з організаторів якого є Володимир Бандуров

2017 > Декабрь > 05

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

3 грудня на великій сцені палацу культури «Дніпроспецсталь» відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України». За путівку на фінальні змагання, що пройдуть навесні у Києві, боролися юні таланти з усієї Запорізької області, які здобули перемогу у районних етапах конкурсу.

Конкурс було організовано й проведено блискуче – з гарним звуком та чудовим освітленням. Виступали учасники змагань у супроводі справжнього оркестру. Юні конкурсанти продемонстрували свої здібності у естрадному, народному, джазовому та академічному співі. Судді оцінювали юних виконавців за красою тембру і силою голосу, за динамікою звуку і чистотою інтонації. Приділялася увага й артистизму та виразності виконання.

До складу журі конкурсу увійшли такі видатні майстри, як відомий поет, народний артист України Юрій Рибчинський, співак, поет, композитор, заслужений діяч мистецтв України Тарас Петриненко, заслужена артистка України Рімма Шаповалова, музичний продюсер вокальних загальнонаціональних проектів «Голос України» і «Голос діти», співак та композитор Руслан Квінта, українська співачка й композитор ILLARIA. Саме вони і визначили переможців у трьох вікових категоріях.

Гран-прі конкурсу здобула Олександра Книш із Запоріжжя. Саме вона й представлятиме нашу область на національному відборі «Sanremo Junior», який відбудеться 15 березня 2018 року у Національному палаці мистецтв «Україна».

Не залишилися без нагород і представники нашого округу. У віковій категорії 10-13 років перемогу здобув Ярослав Політов з Енергодару, а у віковій категорії 6-9 років диплом 3-го ступеня отримала Кіра Таран із Василівського району. А Євген Макаренко із Кам’янсько-Дніпровського району, так само як і Михайло Усков із Мелітопольського району, отримав спеціальний приз від організаторів конкурсу – сучасний потужний мікрофон.

Як зазначив один із організаторів регіонального етапу конкурсу, народний депутат Володимир Бандуров, конкурс «Яскраві діти України» дав можливість сотням талановитих дітей по всій області взяти участь у районних етапах цього пісенного змагання, продемонструвати свій талант, свої вокальні можливості.

– У багатьох областях України вже проводяться такі конкурси, – наголосив депутат. – І я радію з того, що до цього надзвичайно важливого культурного заходу тепер долучилися й мої юні земляки. Адже наш Запорізький край завжди був співучим і багатим на таланти, а талантам треба допомагати. Може, для когось участь у цих змаганнях з вокалу стане першим кроком на велику сцену. Я переконаний у тому, що такі конкурси треба проводити й надалі, щоб давати нашим обдарованим дітям шанс у житті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *