Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Володимир Бандуров підтримав продовження мораторію на продаж землі

2017 > Декабрь > 08

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Народний депутат України Володимир Бандуров підтримав продовження до 1 січня 2019 року мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. 7 грудня у Верховній Раді за відповідний закон проголосували 236 народних депутатів.

– Продовження мораторію на продаж землі – одна з вимог моїх виборців, – наголосив Володимир Бандуров. – Зняття мораторію є передчасним і може спричинити скупку значних земельних площ фінансово-промисловими групами, тож замість розвитку села це призведе до “обезземелення” наших людей. Цього не можна допустити! Не треба відривати українців від землі, потрібно створювати такі умови, які сприятимуть максимальному розвитку сільського господарства і розвитку села в цілому. Окрім того, депутатська група «Воля народу», до складу якої я входжу, наполягає на запровадженні прозорого оподаткування аграрного сектору, коли податки сплачуються з одного гектара ріллі з урахуванням природно-кліматичних умов.

Прийнятий Верховною Радою закон пропонує продовжити мораторій на відчуження сільгоспземель до моменту врегулювання на законодавчому рівні процедури обороту земель сільгосппризначення і розробки необхідних нормативно-правових актів, але не раніше 1 січня 2019 року.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *