Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Привітання Володимира Бандурова з Днем енергетика

2017 > Декабрь > 20

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

22 грудня в Україні відзначається День енергетика. Символічним є те, що професійне свято працівників енергетичної галузі припадає на найкоротший світловий день року і найдовшу ніч. Дякуючи всім, хто виробляє теплову та електроенергію, у наших оселях завжди світло, тепло та затишно. Проте, тепло й світло – це не лише блага цивілізації, це надійна запорука стабільного соціально-економічного розвитку України.

Шановні енергетики, працівники Запорізької АЕС та Запорізької ТЕС!

У зв’язку з вашим професійним святом хочу висловити кожному з вас свою глибоку вдячність за те, що своєю щоденною чесною працею забезпечуєте безперебійну роботу своїх підприємств. Ви обрали для себе одну з найпотрібніших і найвідповідальніших професій, без якої неможливе існування сучасного суспільства. Від вас залежить як стабільність усієї нашої держави, так і комфортне життя кожного громадянина. Мирний атом, без перебільшення, – у ваших надійних, вмілих руках. Сподіваюся на нашу подальшу плідну співпрацю із забезпечення ефективності та безпеки роботи як атомної та теплової електростанцій, так і всієї вітчизняної енергетичної галузі.

Щиро бажаю вам нових грандіозних звершень, підвищення добробуту ваших сімей, миру та впевненості у завтрашньому дні. Нехай життя кожного з вас завжди буде наповнене теплом і світлом!

Володимир БАНДУРОВ, народний депутат України

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *