Володимир Бандуров

У василівському дитячому садку «Струмочок» відкрили соляну кімнату

2017 > Декабрь > 21

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

По-справжньому святковим став день 19 грудня для колективу дитячого садка «Струмочок». До Дня Святого Миколая дитсадок отримав у подарунок від депутата Запорізької обласної ради Катерини Луценко соляну кімнату. А від народного депутата Володимира Бандурова  – не менш радісний для малят подарунок, сухий басейн.

На урочистому заході у дитсадку, окрім Катерини Луценко, були присутні голова Василівської райдержадміністрації Валерій Кошеленко, міський голова Василівки Людмила Цибульняк та помічником народного депутата України Володимира Бандурова Сергій Джуган.

Як зазначають співробітники цього дошкільного закладу, у дитсадку постійно проводяться оздоровчі процедури, але з благотворним впливом на дитячий організм соляної кімнати нічого конкурувати не може. Тож відтепер їхні вихованці матимуть змогу щоденно зміцнювати свій імунітет. Таким чином, значно знизиться ризик захворювань на ОРЗ та грип.
Варто зазначити, що команда Володимира Бандурова особливу увагу постійно приділяє оздоровленню та розвитку дітей саме у дитячих садочках. Нагадаємо, що завдяки народному депутату Володимиру Бандурову та Катерині Луценко нещодавно соляна кімната та сухий басейн з’явилися й у дніпрорудненському дитячому садочку «Оленка».

Галотерапія (лікування, що базується на створенні штучного мікроклімату з використанням соляної поверхні) – новий напрямок у зміцненні здоров’я дошкільнят. Мікроклімат соляної кімнати позитивно впливає на респіраторний тракт, імунну, нервову та серцево-судинну системи, шкірні покриви, психоемоційну сферу тощо. Крім того, соляна кімната – це просто казкове місце, де почуваєшся щасливим, натхненним і здоровим.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *