Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Володимир Бандуров: «Завдання на 2018 рік – розвиток наших міст та сіл»

2018 > Январь > 09

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Продовження процесів децентралізації, створення об’єднаних громад, залучення коштів на реконструкцію соціальних об’єктів та інфраструктуру міст і сіл 79-го виборчого округу, підтримка малого й середнього бізнесу, а також поліпшення рівня життя людей – саме такі завдання ставить перед собою народний депутат Володимир Бандуров на 2018 рік.

– У минулому році в країні стартував цілий ряд реформ, які стосуються найголовніших сторін нашого життя. Це реформування освітньої галузі і системи охорони здоров’я, це й пенсійна реформа. Ставлення до них у суспільстві неоднозначне, але в одному сходяться всі – країні потрібні зміни буквально в усіх сферах життя. Я переконаний у тому, що в 2018 році нам необхідно продовжити процес реформування. Люди повинні відчути реальне поліпшення не з виступів політиків з екранів телевізорів, а у своєму повсякденному житті, – вважає народний депутат Володимир Бандуров.

На думку депутата, на рівні всієї країни необхідно терміново створити умови для потужного розвитку малого й середнього бізнесу. Завершити процес утворення сильних громад на місцях, котрі не будуть, як це було раніше, настільки фінансово залежними від Києва. Окрім того, необхідні економічна свобода, введення справедливих і прозорих податків, а також державна підтримка пріоритетних галузей і національного виробника, створення умов для інвестування, державна підтримка сільського господарства. Такі завдання ставлять перед народним депутатом його виборці у 2018 році.

Ще одним завданням для депутата залишається підвищення соціальних стандартів населення, розмірів заробітних плат і пенсій, збільшення прожиткового мінімуму.

– З 2014 року ми добиваємося від уряду підвищення прожиткового мінімуму, заробітних плат і пенсій громадян до реального рівня. Вважаю, що прожитковий мінімум необхідно підняти хоча б до 3 тисяч гривень. Реалізоване минулого року підвищення мінімальної заробітної плати і проведення пенсійної реформи – це тільки перший крок на шляху відновлення соціальної справедливості. Ми повинні зробити все можливе, щоб захистити всі категорії населення, домогтися від уряду індексації заробітних плат і пенсій, а також перегляду тарифів ЖКГ, – вважає Володимир Бандуров.

Також у планах народного депутата – продовжити капітальний ремонт свого округу. У 2017 році завдяки ініціативі Володимира Бандурова, підтриманій жителями округу, з державного до місцевих бюджетів було перераховано понад 27 млн. гривень субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій, а також більше 22 мільйонів атомної субвенції. У 2018 році народний депутат буде домагатися ще більшого фінансування міст і сіл свого округу.

– Наша спільна з громадами мета залишається незмінною – поліпшити рівень життя в наших містах і селах, зробити його більш комфортним. Минулого року багато чого вдалося реалізувати. І у цьому році ми продовжимо капітальний ремонт нашого округу, і я впевнений, що спільними зусиллями досягнемо ще більш значущих результатів, – наголошує Володимир Бандуров.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *