Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Завдяки Володимиру Бандурову більше тисячі дітей відпочили влітку

2018 > Январь > 29

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Однією із найважливіших складових своєї роботи у 79-му виборчому окрузі народний депутат України Володимир Бандуров вважає турботу про дітей та створення належних умов для їхнього успішного навчання, корисного відпочинку, цікавого дозвілля. Перш за все, депутат опікується станом здоров’я дітей, а також організацією їхнього оздоровлення та активного відпочинку. Влітку минулого року за підтримки Володимира Бандурова у різноманітних поїздках та екскурсіях взяли участь понад тисячу дітей із Василівського, Великобілозерського, Кам’янсько-Дніпровського, Оріхівського районів та з міста Енергодара.

Запорукою міцного дитячого здоров’я є належний відпочинок влітку. Протягом декількох років народний депутат Володимир Бандуров організує благодійні поїздки дітей на узбережжя Азовського моря, до Кирилівки, з відвідуванням аквапарку і дельфінарію. У минулому році в цих поїздках побували понад 200 школярів із Василівського, Оріхівського та Великобілозерського районів. Такий відпочинок організується, в першу чергу, для дітей, чиї батьки не мають фінансової можливості оздоровити їх у літній період. Це діти з багатодітних сімей, діти воїнів АТО, діти медичних працівників і працівників дитячих дошкільних установ.

Окрім традиційного відпочинку на морському узбережжі, минулого літа було проведено й низку інших, не менш цікавих для малечі заходів. Більше сотні дітей із Кам’янсько-Дніпровського та Василівського районів побували на виставі у Запорізькому цирку. Ще 400 дітей разом з батьками із Енергодару, Кам’янсько-Дніпровського, Великобілозерського та Василівського районів отримали унікальну можливість безкоштовно покататися Каховським водосховищем на легендарному швидкісному судні типу «Ракета». Окрім річкової прогулянки, школярі оглянули величезні зерносховища елеваторного комплексу «Нібулон» та побували на перевантажувальному причалі, біля якого завантажуються зерном величезні сухогрузи.

Велику увагу депутат приділяє роботі зі старшокласниками у питанні вибору майбутньої професії.  На офіційному сайті Володимира Бандурова у 2017 році з’явилася спеціальна сторінка для випускників шкіл округу. На ній представлена інформація щодо престижних вищих закладів України та Європи. Кожен старшокласник може знайти тут інформацію, яка допоможе йому визначитися з вибором професії.

А перед початком вступної кампанії 2017 року за ініціативою депутата була організована поїздка 45 випускників шкіл Енергодара, Кам’янсько-Дніпровського та Василівського районів до одного з провідних університетів Дніпра – Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Випускники познайомилися з історією закладу, дізналися про факультети та спеціальності, про вимоги до абітурієнтів та правила прийому. Ця поїздка дала випускникам можливість визначитися з вибором професії.

Ще одним аспектом роботи народного депутата є створення належних умов для занять спортом у загальноосвітніх та спортивних школах округу. Минулого року Володимир Бандуров ініціював дію спеціальної програми, яка забезпечує навчальні заклади округу спортивним знаряддям та створює належні умови для розвитку футболу як наймасовішого виду спорту. Як почесний президент благодійного фонду «Розвиток футболу України» та член Виконкому Федерації футболу України, депутат активно сприяє розвитку цього популярного серед дітей та юнацтва виду спорту. У рамках ініційованої депутатом програми всі спортивні та загальноосвітні школи округу отримали набори футбольних м’ячів.

Забезпечення шкіл м’ячами сприятиме більш ефективним заняттям на уроках фізкультури та під час тренувань, дозволить кожній дитині покращити фізичну форму, бути здоровою і активною, мати кращі показники  у навчанні. Наступним кроком у цьому напрямку стане забезпечення шкільних спортивних майданчиків штучним покриттям, що дозволить на якісному рівні проводити тренування та змагання футбольних команд. Ця масштабна програма стартує вже цього року.

Найважливішим у сфері охорони здоров’я дитини, вважає депутат, є своєчасне запобігання різноманітним відхиленням від норми. Ініційована Володимиром Бандуровим програма «Здорова дитина» успішно працювала протягом усього минулого року у загальноосвітніх школах округу. Метою програми є виявлення на ранній стадії та попередження розвитку сколіозу і плоскостопості у школярів і надання педагогам та батькам знань та навичок з правильного формування дитячого організму. Бригада професійних дитячих ортопедів на чолі з лікарем боксерської команди «Українські отамани» Олександром Ларіним провела діагностичний огляд понад 6 тисяч школярів у Оріхівському, Кам’янсько-Дніпровському та Великобілозерському районах. Проведення профілактичного огляду дітей та підлітків у всіх школах округу буде продовжено й цього року.

У планах Володимира Бандурова – й надалі створювати належні умови для всебічного розвитку дітей у всіх населених пунктах округу, і перш за все, для їхнього змістовного відпочинку у період літніх шкільних канікул у 2018 році.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *