Володимир Бандуров

Громадську приймальню Володимира Бандурова відвідали десятки жителів Енергодара та Кам’янсько-Дніпровського району

2018 > Февраль > 13

Рубрики Приемная.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

З 12 по 14 лютого у населених пунктах 79-го округу працює громадська приймальня народного депутата України Володимира Бандурова. У перший день прийому можливістю звернутися зі своїми проблемами до депутата скористалися десятки жителів Кам’янсько-Дніпровського району та міста Енергодара. Велика кількість колективних звернень стосувалася вирішення соціально-побутових проблем – транспортного забезпечення, незадовільного стану багатоповерхівок, надання пільг та субсидій.

На прийом у Кам’янці-Дніпровській прийшли представники двох районних ветеранських організацій. Вони поскаржилися на те, що більшість інвалідів не мають можливості самостійно дістатися з віддалених районів до центру міста, адже у Кам’янці зовсім відсутній міський транспорт. Тож попросили депутата посприяти у вирішенні питання автобусного сполучення. Багато проблем для ветеранів створює і непрацюючий ліфт у центральній районній лікарні. Ще одне колективне звернення стосувалося принципу виділення субсидій. Депутата попросили підтримати їхню пропозицію щодо заміни грошової субсидії на самостійне придбання твердого палива, що створює значні незручності для літніх людей, на надання їм самого палива, перш за все – вугілля.

На прийом у Енергодарі  прийшли мешканці багатоповерхових будинків з вулиць Української, Юності та Лісної. Вже не перший рік протікають дахи їхніх багатоповерхівок, проте коштів на ремонт у міському бюджеті не знаходиться. Громадяни попросили народного депутата знайти можливість вплинути на прийняття міською владою рішення щодо фінансування ремонтних робіт. Звернулися до народного депутата й учасники бойових дій, які мають відповідні документи, але не отримують реальних пільг.

Ще одне колективне звернення енергодарців, які мешкають у багатоповерхівках, стосувалося встановлення загальних газових лічильників, що суперечить чинному законодавству, яким передбачено встановлення виключно індивідуальних лічильників. Людей обурюють такі протиправні дії на місцевому рівні, і вони просять депутата розібратися зі складною ситуацією та допомогти їм встановити справедливість.

Минулого року Володимир Бандуров допоміг з відкриттям у Енергодарі центру гемодіалізу, проте він досі не працює – немає не лише необхідних матеріалів, а й фахового персоналу. Тож люди із хронічним захворюванням нирок мають надію на те, що депутат посприяє отриманню ними життєво необхідної медичної допомоги.

Задля зручності жителів округу громадська приймальня депутата працювала цього разу й у великих селах. Цією можливістю скористалися 30 жителів Водяного, де нещодавно була утворена об’єднана громада.

Традиційно багато було звернень щодо надання матеріальної допомоги на лікування.

Проте більшість проблем, з якими звернулися до депутата відвідувачі громадської приймальні, неможливо вирішити відразу, адже для усунення недоліків потрібне суттєве бюджетне фінансування. Але громадська приймальня Владимира Бандурова – це, перш за все, канал зворотного зв’язку виборців з депутатом щодо реального становища справ у містах та селах округу. Люди сигналізують про першочергові проблеми громад, а завдання депутата, вважає Володимир Бандуров, – допомогти знайти оптимальні шляхи для їх вирішення. Всі питання, з якими громадяни звертаються до Владимира Бандурова через його громадську приймальню, депутат взяв на особистий контроль. Жодна скарга чи пропозиція не залишиться поза його увагою.

13 лютого громадська приймальня працюватиме у Василівському, а 14 лютого – у Оріхівському районі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *