Володимир Бандуров

Народний Депутат України

Володимир Бандуров взяв участь у відкритті пам’ятної дошки воїну-інтернаціоналісту

2018 > Февраль > 15

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Народний депутат України Володимир Бандуров, перебуваючи з робочою поїздкою у Василівському районі, взяв участь в урочистостях, присвячених вшануванню пам’яті загиблого воїна-афганця, зустрівся з колективом Малобілозерської загальноосвітньої школи та вручив подарунки шкільним спортсменам.

Сьогодні, 15 лютого, виповнюється 29 років від того дня, коли останні військові частини було виведено з Афганістану. Одним із українських воїнів, що не повернулися живими додому з тієї війни, був Віктор Сердюк, випускник Малобілозерської середньої школи. До цієї дати колектив школи вирішив відкрити меморіальну дошку на вшанування пам’яті загиблого героя-земляка. В урочистому мітингу взяли участь народний депутат Володимир Бандуров, голова Василівської райдержадміністрації Валерій Кошеленко, заступник голови районної ради Андрій Дашковський, сільський голова Сергій Вовк, воїни-афганці з Малої Білозерки, учні місцевої школи та жителі села.

– Афганська війна стала для нас постійним нагадуванням про те, як важливо зберігати мир та спокій в Україні. Ваш безцінний військовий досвід, ваша вірність присязі й незламний дух стали взірцем і школою мужності для тих, хто сьогодні зі зброєю в руках захищає Вітчизну, – звернувся Володимир Бандуров до ветеранів-афганців. – Дякую вам за активну громадську позицію, за те, що ніколи не залишаєтеся в стороні від наших спільних проблем.

Учасники мітингу подякували Володимиру Бандурову за шанобливе ставлення до пам’яті загиблих в Афганістані та за допомогу у встановленні меморіальної дошки герою Афганської війни.

Під час пам’ятних заходів п’ятеро жителів Малої Білозерки, ветерани-афганці, отримали з рук районного військового комісара нагрудні знаки учасника бойових дій.

Також цього дня Володимир Бандуров як почесний президент благодійного фонду «Розвиток футболу України» вручив учням Малобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. набір футбольних м’ячів. Зустрівся народний депутат і з представниками Малобілозерської громади та поздоровив з 60-річним ювілеєм керівника фермерського господарства «Роза вітрів» Володимира Передерія і вручив йому подяку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *